gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Mahsun Kırmızıgül'den Sürpriz Nişan

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

mahsun kırmızıgül ün nişanlısı mahsun kırmızıgül kiminle evleniyor Mahsun Kırmızıgül evlilik yolunda ilk adımı atmış...Allah tamamın erdirsin...

Mahsun Kırmızıgül, çellist sevgilisi Mine Cangal’la nikâh masasına oturmaya hazırlanıyor.

Uzun zamandır aşk yaşayan çift, geçtiğimiz hafta sadece ailelerin katıldığı sade bir törenle nişan yüzüklerini parmaklarına taktı.

Kırmızıgül ve Cangal, düğünü ise önümüzdeki yaz yapmayı planlıyor.

Young bride ve gamselim bunu beğendi.
  2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Allah mutlu etsin diyelim =))

3. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    allah mesut bahtiyar etsin gerçi sevmem bu adamıda neyse :D

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Allah bir yastıkta kocatsın ve ömür boyu mutluluk versin inş:)

5. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    :)) ayy cok güzell allah bir yastıkta kocatsın :))

6. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ay bence yakısmıslar :D

7. aYYa-MoDa

aYYa-MoDa Forum Okuru

allah tamamına erdirsin aminnnn....

Mahsun Kırmızıgül'den Sürpriz Nişan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mahsun Kırmızıgül'den 2. filim geliyorrr

Mahsun Kırmızıgül'den 2. filim geliyorrr

Mahsun Kımızıgül'ünYönetmenliğini yaptığı Beyaz Melek adlı sinema filiminden sonra şimdide Güneşi Gördüm'ü çekti mart ayında vizyonda....... DEMET YENİ FİLMİYLE İDDİALI! MAHSUN KIRMIZIGÜL’ÜN YAZIP YÖNETTİĞİ “GÜNEŞİ GÖRDÜM” FİLMİ 12 MART’TA VİZYONA GİRİYOR.. Filmde Mahsun Kırmızıgül’ün karısını oynayan Demet Evgar, kocasını elinde tutmak için 6 çocuk doğuran bir kadını canlandırıyor. Doğum...
  2. Mahsun Kırmızıgül'ün Oğlu Okul Birincisi

Mahsun Kırmızıgül'ün Oğlu Okul Birincisi

mahsun kırmızıgülün oğlu mahsun kırmızı gülün hayatı kırmızıgül çocuğu kırmızıgül ün oğlu kirmizigulun oglu Ne kadarda babasına benziyor... Türkücü ve yönetmen Mahsun Kırmızıgül’ün ilk evliliğinden dünyaya gelen oğlu, 17 yaşında bir delikanlı oldu. İşte Kırmızıgül’ün yıllardır sır gibi sakladığı, gözlerden uzak yetiştirdiği Mahmut. Akşam'dan Nurbanu Güney Elbir'in haberine göre müzikle...
  3. Mahsun Kırmızıgül'ün yeni dizisi 'Benim için Üzülme'

Mahsun Kırmızıgül'ün yeni dizisi 'Benim için Üzülme'

Bu konu; benim için üzülme dizisi hakkında bilgi vermektedir Mahsun Kırmızıgül yeni bir diziyle yine yönetmenliğini konuşturacak. 'Hayat Devam Ediyor' dizisinde olduğu gibi bu dizide de ilk bölümlerini çektikten sonra yerini başka bir yönetmene bırakacak. Yine bir Mahsun Kırmızıgül hikayesi olan 'Benim için Üzülme' Karadeniz dramasını konu ediniyor. Mahsun Kırmızıgül'ün ardından dizinin...
  4. Büşra Pekin Mahsun Kırmızıgül'ün Filminde Rol Alacak!

Büşra Pekin Mahsun Kırmızıgül'ün Filminde Rol Alacak!

büşra pekin, büşra pekin haberleri, mahsun kırmızıgül yeni sinema filmi Sevgili melekler, BKM ekibinin başarılı oyuncularından Büşra Pekin, Mahsun Kırmızıgül'ün son filminmde rol alacak. Kırmızıgül'ün "Mucize" isimli filminde oynaması için teklif götürdüğü Büşra Pekin bu teklifi kabul etti. Çekimler çok yakında başlıyor..
  5. Mahsun Kırmızıgül'ün Yeni Filmi "Mucize"!

Mahsun Kırmızıgül'ün Yeni Filmi "Mucize"!

mahzun kırmızıgül mucize, mucize filmi, mahsun kırmızıgül son filmi Sevgili melekler, Mahsun Kırmızıgül yeni filmi "Mucize"nin çekimlerinde sona geldi. Yeni filmiyle yine ses getireceğine inanılan Kırmızıgül'ün filminde Foçalı bir öğretmenin gerçek yaşam öyküsü işleniyor. Filmde başrollerde Talat Bulut ve Şenay Gürler rol alıyor. İşte Mucize ile ilgili diğer bilgiler......

Sayfayı Paylaş