gebe
  1. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63

Mahsun Kırmızıgül'ün yeni dizisi 'Benim için Üzülme'

Konu, 'TV dizisi' kısmında BeyazMelek tarafından paylaşıldı.

Bu konu; benim için üzülme dizisi hakkında bilgi vermektedir Mahsun Kırmızıgül yeni bir diziyle yine yönetmenliğini konuşturacak. 'Hayat Devam Ediyor' dizisinde olduğu gibi bu dizide de ilk bölümlerini çektikten sonra yerini başka bir yönetmene bırakacak. Yine bir Mahsun Kırmızıgül hikayesi olan 'Benim için Üzülme' Karadeniz dramasını konu ediniyor. Mahsun Kırmızıgül'ün ardından dizinin yönetmen koltuğuna Serkan Birinci oturacak. İlk bölümleri Kars’a 1.5 saat uzaklıktaki köylerde çekilen dizinin oyuncu kadrosuda oldukça dikkat çekici; Öykü Çelik, Fulya Zenginer ve Çağlar Ertuğrul filmin belirgin karakterlerini canlandırıyorlar. ATV'nin yeni dizisi yakında seyircisiyle buluşacak.

Dizide bir aşk hikâyesi farklı kültürlerden insanların ortak ve farklı yönleri, ayrı coğrafyalarda yaşanan benzer acı ve mutluluklar, birbirlerinin yanında farklı dillerde konuşan aileler etrafında anlatılıyor.

2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Ayy bu aksam yine heyecanla izlicem :) Hayat devam ediyor diziside Mahsun kirmizigul den idi ve guzel baslamisti. Istanbul agidince diziler bozuluyo. Ins bu dizi tadini bozmaz da izlerim sonuna kadar. Ilk bolumunden beri izliyorum :)

Mahsun Kırmızıgül'ün yeni dizisi 'Benim için Üzülme' konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mahsun Kırmızıgül'den Hayat Devam Ediyor Dizisi

Mahsun Kırmızıgül'den Hayat Devam Ediyor Dizisi

Bu adamı seviyorum meleklerim. Yaptığı her işte başarı sağlayan, ortalarda pek fazla görünmeden sadece kendi işine odaklanan ender sanatçılardan bir tanesi diye bir http://www.meleklermekani.com/bunlari-biliyor-musunuz/196202-hayat-devam-ediyor-dizisinin-konusu.html dizisi yayınlanacak startı verilmiş ve bu dizide...
  2. Benim İçin Üzülme Dizisi Oyuncuları kimler acaba

Benim İçin Üzülme Dizisi Oyuncuları kimler acaba

Kızlar yeni diziler arasında ilgimi çeken bir dizi oldu adı Benim İçin Üzülme. Bu dizi fragmanlarından ilgimi çekti ve merak ediyorum bu dizide kimler oynuyor diye:S Aranızda Benim İçin Üzülme Dizisi Oyuncuları kimler bilen var mı?
  3. Benim İçin Üzülme Dizisi Büke Resimleri istiyorum

Benim İçin Üzülme Dizisi Büke Resimleri istiyorum

Kızlar Benim İçin Üzülme Dizisi ilginizi çekti mi bilmiyorum ama benim çok ilgimi çekti ve izlemek istiyorum hele de o dizide ki Büke çok ilgimi çekti mümkünse bana Benim İçin Üzülme Dizisi Büke Resimleri sunar mısınız
  4. Mahsun Kırmızıgül'ün Yeni Filmi "Mucize"!

Mahsun Kırmızıgül'ün Yeni Filmi "Mucize"!

mahzun kırmızıgül mucize, mucize filmi, mahsun kırmızıgül son filmi Sevgili melekler, Mahsun Kırmızıgül yeni filmi "Mucize"nin çekimlerinde sona geldi. Yeni filmiyle yine ses getireceğine inanılan Kırmızıgül'ün filminde Foçalı bir öğretmenin gerçek yaşam öyküsü işleniyor. Filmde başrollerde Talat Bulut ve Şenay Gürler rol alıyor. İşte Mucize ile ilgili diğer bilgiler......
  5. Benim İçin Üzülme Dizisi Bu Akşam Sona Eriyor

Benim İçin Üzülme Dizisi Bu Akşam Sona Eriyor

benim için üzülme dizisi, benim için üzülme, show tv benim için üzülme Sevgili melekler, show tvnin beğeniyle izlenen dizisi Benim İçin Üzülme dizisi bu akşam final bölümüyle sona eriyor. Karadeniz'in en uzun soluklu dizisi olarak izlediğimiz Benim İçin Üzülme, bu hafta 55.bölümüyle seyircisine veda ediyor. Niyazi, Buke’ye yeni bir hayat kurmak için çabalamaktadır. Harun’dan...

Sayfayı Paylaş