gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Mahsun Kırmızıgül'ün Yeni Filmi "Mucize"!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

mahzun kırmızıgül mucize, mucize filmi, mahsun kırmızıgül son filmi
    Sevgili melekler, Mahsun Kırmızıgül yeni filmi "Mucize"nin çekimlerinde sona geldi. Yeni filmiyle yine ses getireceğine inanılan Kırmızıgül'ün filminde Foçalı bir öğretmenin gerçek yaşam öyküsü işleniyor. Filmde başrollerde Talat Bulut ve Şenay Gürler rol alıyor. İşte Mucize ile ilgili diğer bilgiler...

mucize-filmi.jpg

karakuzu bunu beğendi.
  2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
Mahsun Kırmızıgül'ün Yeni Filmi "Mucize"! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mahsun Kırmızıgül'ün yeni filmi"güneşi gördüm" 12 martta sinemalarda

Mahsun Kırmızıgül'ün yeni filmi"güneşi gördüm" 12 martta sinemalarda

10 kilo verdi, üç ayrı zamanda geçen filmi için şekilden şekile girdi. 'Güneşi Gördüm’ filmi için 10 kilo verdiğini açıklayan ünlü sanatçı Mahsun Kırmızıgül, üç ayrı zamanda geçen hikayede şekilden şekile de girdi. Mahsun Kırmızıgül, yeni filmi 'Güneşi Gördüm' için tipini birçok kez değiştirdi. Üç ayrı zamanda geçen filmin ilk çekimlerinde, uzun sakalları ve uzun saçlarıyla kamera karşısına...
  2. Mahsun Kırmızıgül'den Sürpriz Nişan

Mahsun Kırmızıgül'den Sürpriz Nişan

mahsun kırmızıgül ün nişanlısı mahsun kırmızıgül kiminle evleniyor Mahsun Kırmızıgül evlilik yolunda ilk adımı atmış...Allah tamamın erdirsin... Mahsun Kırmızıgül, çellist sevgilisi Mine Cangal’la nikâh masasına oturmaya hazırlanıyor. Uzun zamandır aşk yaşayan çift, geçtiğimiz hafta sadece ailelerin katıldığı sade bir törenle nişan yüzüklerini parmaklarına taktı. Kırmızıgül ve...
  3. Şok Şok Şok Mahsun Kırmızıgül'ün Yeni Aşkı Kim Bakın Bakalım....

Şok Şok Şok Mahsun Kırmızıgül'ün Yeni Aşkı Kim Bakın Bakalım....

Mahsun Kırmızıgül Yeni Aşkı Mahsun Kırmızıgül Yeni Aşkı Kim Hayat Devam Ediyor dizisi ekranlarda olan Mahsun Kırmızıgülden bir haber sunuyorum sizlere...Meleklerim Mahsun Kırmızıgülün yeni aşkı kim bakalım şok olacakmısınız...:)Sizce kim olabilir....İşte haberin detayları... Mahsun Öyle Bir Yakalandı Ki... Mahsun Kırmızıgül, 'Öyle Bir Geçer Zaman Ki' dizisinin yıldızıyla...
  4. Mahsun Kırmızıgül'ün yeni dizisi 'Benim için Üzülme'

Mahsun Kırmızıgül'ün yeni dizisi 'Benim için Üzülme'

Bu konu; benim için üzülme dizisi hakkında bilgi vermektedir Mahsun Kırmızıgül yeni bir diziyle yine yönetmenliğini konuşturacak. 'Hayat Devam Ediyor' dizisinde olduğu gibi bu dizide de ilk bölümlerini çektikten sonra yerini başka bir yönetmene bırakacak. Yine bir Mahsun Kırmızıgül hikayesi olan 'Benim için Üzülme' Karadeniz dramasını konu ediniyor. Mahsun Kırmızıgül'ün ardından dizinin...
  5. Mahsun Kırmızıgül Yeni Filmi İçin Hazırlıklara Başladı

Mahsun Kırmızıgül Yeni Filmi İçin Hazırlıklara Başladı

mahsun kırmızıgül mahsun kırmızıgül yeni filmi mahsun kırmızıgül haberleri Sevgili melekler, müzikten sonra sinema dünyasında da kendini kanıtlayan ve “Beyaz Melek”, “Güneşi Gördüm” “New York’ta Beş Minare” filmleriyle 10 milyona yakın gişe yaparak sinema sektöründe sağlam bir yer edinen Mahsun Kırmızıgül, yeni film için kolları sıvadı. Kırmızıgül, senarist ve yönetmen olarak imza atacağı...

Sayfayı Paylaş