gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Mahsun yine çok iddialı..'gay clup'ları geziyor

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] MAHSUN KIRMIZIGÜL, 'GÜNEŞİ GÖRDÜM' ADLI YENİ FİLMİNDE ÇITAYI DAHA DA YÜKSELTMEK İSTİYOR

'Beyaz Melek' ile çok iyi bir gişe başarısı yakalayan Mahsun Kırmızıgül, 'Güneşi Gördüm' adlı yeni filminde çıtayı daha da yükseltmek istiyor.

Bu filmin de önceki kadar gerçekçi olması için elinden geleni yapan Kırmızıgül, dizideki eşcinsel karakterinin doğru yansıtılması konusunda hayli titiz davranıyor. Sanatçının bu nedenle birkaç gündür Beyoğlu civarındaki gay club'ları dolaştığı da gelen haberler arasında...

Mahsun yine çok iddialı..'gay clup'ları geziyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çok iddialı abiyeler

Çok iddialı abiyeler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. zara home 2010!da yine iddialı

zara home 2010!da yine iddialı

zara home zara home türkiye turkey türkiye 2010 mağazaları ev dekorasyon mobilya'da öncü zara home 2010'da da adından sıkça söz ettirecege benziyor şık ve biraz lüx tasarımlarıyla göz dolduruyor işte yeni sezondan seçmeler.......
  3. çok üzgünüm yine şehittt

çok üzgünüm yine şehittt

offfff ya çok üzüldüm yine çatışma ve yine 1 şehit ve bir yaralı ne olucak böyle ya. yüksekova dağlıca bölgesinde olmuş çatışma . çokkkk üzüldüm şehidimize allahtan rahmet ailesinede baş sağlığı diliyorum.arkadaşlar hainnn dinsiz imansız bunlarrrr yazıklar olsun ya:türkiye::bayraks: 14 mart
  4. Romantik Komedi 2 Çok İddialı Geliyor...Yine Çok Güldürecek....

Romantik Komedi 2 Çok İddialı Geliyor...Yine Çok Güldürecek....

Romantik Komedi2 Filmi Romantik Komedi2 Geliyor Romantik Komedi filmi ardından şimdide çok beğeni aldığı için 2. si çekildi....Bakalım ne kadar bizi güldürecek Romantik Komedi 2...Oyuncuları da işini iyi yapan büyük bir kadrodan oluşuyor...İşte Haberin detayları... 'Romantik Komedi 2' Çok İddialı Geliyor Cemal Hünal, Sedef Avcı, Sinem Kobal, Engin Altan Düzyatan, Burcu Kara ve...
  5. çok üzgünüm olmadı yine

çok üzgünüm olmadı yine

İLK AŞILAMAMDI 3 tane sağlıklı yumurtam oluştu yeterl, büyüklükte eşimden alınan sperm 118 milyon yıkandı 110 milyon bana enjekte edildi. ve 2 hafta yatarak geçirdim ne iş ne temizlk ne yemek herşeyim önüme geldi sırf bebek tutunsun die. ve bugün 14 ü gün test yaptık 0 çıktı kocqa bir sıfır çok ağladım hafif leke gelio söüklcem yarın heralde çook moralim bozuldu. sözün kısası herşey çok iyi...

Sayfayı Paylaş