gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Mahsun'u kızdırdılar

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ünlü....... ne desem bilemedim şimdi bu haberin üstüne...... Yönetmenliğe soyununan Mahsun Kırmızgül kendisine türkü diyenceler ateş püskürdü.... iyide Mahsun sen bir türkücüsün bir insan 7 sinde ne ise 70indede öyle anılır bunda kızacak bişey yok........

HALA TÜRKÜCÜ MAHSUN'UN FİLMİ!
    İKİNCİ FİLMİ 'GÜNEŞİ GÖRDÜM' İLE BEYAZPERDEYE ISINAN MAHSUN KIRMIZIGÜL'DEN SİTEM: EŞEK GİBİ ÇALIŞTIM. HALA 'TÜRKÜCÜ MAHSUN'UN FİLMİ' DİYORLAR..

Beyaz Melek'in ardından ikinci filmi 'Güneşi Gördüm'ü çeken Mahsun Kırmızıgül, kendisini 'şarkıcı', 'türkücü' olarak tanımlayanlara sitem etti.

Ünlü türkücü ve yönetmen Mahsun Kırmızıgül şöyle konuştu: Müzik eğitimi almış biriyim. 20'ye yakın eserim var. 'Şarkıcı' ve 'sanatçı' ayrımının yapılması gerekiyor. Benim gibi üreten ve işini hakkıyla yapan insanlara 'sanatçı' denmesi gerektiğini düşünüyorum. Üretmeyen, sadece yorumlayan kişiler 'şarkıcı' olarak nitelendirilebilir. 'Türkücü Mahsun'un filmi' denilmesi bilinçli yapılan bir ezikliktir. Büyük emek verdim. Eşek gibi çalıştım. Başarının en büyük kriteri verilen emektir.

TRAVESTİLİ AFİŞİ
    İNGİLİZLER ANLAMADI

Kırmızıgül, 'Güneşi Gördüm'ün festivaller için hazırlanan 'travestili' afişi hakkında da ilk kez konuştu. Afişin, tasarımcı Emrah Yücel'in tercihi olduğunu söyleyen Kırmızıgül, 'Afiş meseleyi tam olarak anlatmıyor. Ses mühendisi bir İngiliz, travestinin vurulma anındaki fotoğrafları görünce çok şaşırdı. Fotoğrafa anlam katmaya çalıştı. 'Travestiyi niye vuracaklar, sevgilisi mi yoksa?' diye sordu. Kardeşi olabileceği aklına gelmemişti. Töre cinayeti altında bir kardeşin travesti olan kardeşini vurması bir ilktir' dedi.

Mahsun'u kızdırdılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sonunda mahsun'u kabul etti!

Sonunda mahsun'u kabul etti!

MAHSUN KIRMIZIGÜL, YENİ FİLMİNDE OYNATMAK İÇİN BİR SÜREDİR ASİ DİZİSİNİN YILDIZI TUBA BÜYÜKÜSTÜN’Ü İKNA ETMEYE ÇALIŞIYORDU. KIRMIZIGÜL, SONUNDA TUBA’YI İKNA ETTİ... Mahsun Kırmızıgül’ün kendisinin yazdığı ve yönetmenliğini de yapacağı ’Güneşi Gördüm’ filmi için ikna etmeye çalıştığı Tuba Büyüküstün, sonunda kararını verdi ve projede yer almayı kabul etti. Büyüküstün’ün bağlı olduğu...
  2. Clinton, Rum lobisini kızdırdı

Clinton, Rum lobisini kızdırdı

KKTC Cumhurbaşkanı Talat'ın, Washington'da Clinton ile görüşeceği haberleri Rum lobisinin tepkisini çekti. KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat'ın, 30 Mart Pazartesi günü başkent Washington'da ABD Dışişleri Bakanı Hillary Clinton ile görüşeceği yönündeki haberler üzerine ABD'deki Rum-Yunan lobisi, başkan Barack Obama ve başkan yardımcısı Joe Biden'a mektup yazarak, görüşmenin yapılmamasını...
  3. Kim kızdırmış bunu

Kim kızdırmış bunu

uşşş kim kızdırmış bu miniği ya kıyamam:kiamam: bu köpeğede bir çizgi filmden teklif geldi galiba:hhh:
  4. Alişan Mahsun'u diline doladı

Alişan Mahsun'u diline doladı

alişan , mahsun kırmızıgül , sevgilisiyle , askerlik dönüşü , yakalandı bilgiler bu sayfada Alişan ile Mahsun Kırmızıgül'ün araları açılacağa benziyor melekler. Mahsun Kırmızıgül; Alişan'ın gözünde 'prestij' kaybetti! Askerlik dönüşü stand up yapacağını açıklayan Alişan, ilk şovu için malzemeyi Kırmızıgül'de buldu. Önceki akşam Sait Halim Paşa Yalısı'nda yapılan bir düğün töreninde...
  5. Google Ermenileri kızdırdı

Google Ermenileri kızdırdı

Google Ermenileri kızdırdı 18 Şubat'ta sanal alemde Ermenileri tuhaf bir sürpriz bekliyordu. Sürprizin kaynağı, Google'ın online hizmet veren çeviri servisi 'google translate' idi.Çünkü siteye Ermenice ‘Ermenileri seviyorum’ yazıp bunu İngilizce’ye çevirmesini isteyenlerin karşısına, ‘I love Turkey/Türkiye’yi seviyorum’ cümlesi çıkıyordu.Ermeni dünyasından haberler veren Armenian Weekly...

Sayfayı Paylaş