gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Mail Oldum Bahçesinde Hurmaya

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Mâil oldum bahçesinde hurmaya Takâtım kalmadı aslâ durmaya Ol Medine Ravzasını görmeye
    Görmeyince alma yârab cânımı.
    Hak nasib eylese bizde varalım
    Oçöllerin sâfâsını görelim
    Ravzasın eşiğine yüzler sürelim
    Sürmeyinci alma yârab cânımı
    Hak nasib eylese çıksam mahfeye
    Dolanı dolanı çıksam safâya
    Hep hacılar ile dursam vakfeye
    Durmayınca alma yârab cânımı
    Aşık olan bû fâniyi neylesin
    Sâlâtü selâmla gökler inlesin
    Medine'ye varıp mesken eylesin
    Varmayınca alma yârab cânımı.

Mail Oldum Bahçesinde Hurmaya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Windowslive.com Şeklinde Msn ve Mail Adresiniz Olsun

Windowslive.com Şeklinde Msn ve Mail Adresiniz Olsun

Adım 1 : http://get.live.com/mail/overview sitesine giriyoruz Kayıt Ol Butonuna Tıklıyoruz.. Adım 2 : Adres çubugunda bir kac değişiklik yapıcaz.. Adım 3 : Yukardaki değişiklikleri yaptıktan sonra git butonuna tıklayın yada enter tuşuna basınLugatsoft.com Adım 4 : Formda @WindowsLİve.com eklenmiş olucak bundan sonra yapmanız formu doldurup windowslive adında msn adresinizin keyfini...
  2. 24 saat sonra knedini imha eden mail adresiniz olsun mu ?

24 saat sonra knedini imha eden mail adresiniz olsun mu ?

24 saat sonra knedini imha eden mail adresiniz olsun mu ? Arkadaşlar vereceğim linkteki adreste 24 saat kullanıp daha sonra kendisini imha eden mail adresi alabileceksiniz.. -Ne işe mi yarar? - Mesela bazı siteler üyelik için aktivasyon linki gönderir. Asıl mail adresinizi kullanıpta çöplüğe dönüştürmeyin işte - İstemeden de olsa şüpheli siteler. mail adresimizi...
  3. hurma

hurma

Malzemeler: - 1 su bardağı süt, - 1 su bardağı erimiş margarin, - 1 çay kaşığı kabartma tozu, - Kızartmak için 2 su bardağı sıvıyağ, - Aldığı kadar un. Yapılışı: Süt ve erimiş margarini yoğurma kabında karıştırın. Aldığı kadar un ilave edin. Kabartma tozu ekleyin. Kulak memesi yumuşaklığında bir hamur yoğurun. Hamurdan ceviz büyüklüğünde parçalar koparıp, uzun köfte şekli verin. Biraz...
  4. Bahçem düzenli olsun diyenlere Rengarenk bahçe dekorasyonları

Bahçem düzenli olsun diyenlere Rengarenk bahçe dekorasyonları

Bahçe düzeni Bahçe resimleri İşyerimin önündeki koca papatyaları izlemek bana çok büyük keyif veriyor. Küçüklüğümde papatya suyu ile doğal sarışınlık kazanmaya çalıştığımı hatırlıyorum. Ama bazı zevkli kişiler bahçelerini öyle güzel çiçeklendiriyorlar ki hayran kalmamak elde değil. İşte rengarenk bahçe örnekleri;
  5. Bahçenizde ateş yakma alanınız olsun

Bahçenizde ateş yakma alanınız olsun

Ateş yakma alanı Bahçe dekorasyonu Bahçenizde serin yaz akşamalrında sıcak sohbetler yapmak istiyorsanız bu ateş alanını siz de bahçenizde uygulayabilirsiniz. Bu alan bahçe dekorasyonunuzada çok yakışacak.

Sayfayı Paylaş