gebe
  1. TaMaRa

TaMaRa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Make-up

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında TaMaRa tarafından paylaşıldı.

.... Yalnis konu

Son düzenleme: 3 Mart 2008
Make-up konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pin-up

Pin-up

Pin-up, hırslı, hızlı ve sert dört genç hanım olan Ilgın Itır, Ayşegül Esen, Ezgi Özkan ve Özlem Gündoğmuş tarafından 2003 yılının Şubat ayında kuruldu. Önceleri amatör bir üniversite grubu olma niteliğindeki Pin-up, takip eden aylarda Taksim, Kadıköy gibi semtlerdeki publarda sahne almaya başladıkça adını geniş kitlelere duyurdu. Grubun tüm üyeleri müzikal geçmişlere ve eğitimlere sahip olup,...
  2. Check Up

Check Up

check up 1 cevap anahtarı check up cevap anahtarı fiyatları 2011 Toplumda artan bilinçlenmeyle check-up programlarına başvurular arttı. Ancak bununla paralel olarak yanlış kullanım da yayıldı. İnsanlar gereksiz pek çok testten geçebiliyor. Ayrıca bir cihaza girerek bütün sağlık problemlerinin ortaya çıkarılabileceği gibi tamamen yanlış düşüncelere sahipler. Teknolojik ilerlemeler, modern...
  3. Britney Spears - Can't Make You

Britney Spears - Can't Make You

I'm just a girl with a crush on you ben sadece sana aptalca bir aşkla bağlı bir kızım Don't care about money parayı umursama It doesn't give me half the thrill o bana yarım heyecan bile vermez To the thought of you, honey senin düşüncen,tatlım So tell me that you want me still bu yüzden bana beni hala istediğini söyle If only I could trade the fancy cars sadece güzel arabalar...

Sayfayı Paylaş