gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

makette olsa şehir kadar büyük

Konu, 'Çöplük' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: makette olsa şehir kadar büyük

bayılıyorum bu maketlere ya çok güzel insan hayran kalıyor paylaşımın için teşekkürler.

makette olsa şehir kadar büyük konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Maket

Maket

Rüyada bir maket görmek , uğursuzluk haberi olarak yorumlanır. Rüyada maket görmek, kötü haber olarak yorumlanır. Rüyada görülen maketler, gelir getiren mal, emlak gibi şeylerdir.Rüyada bir projenizi daha verimli hale getirmek için maketini de yapmaya çalistiginizi veya bir maket üzerinde inceleme yaptiginizi görmek düsünmekte oldugunuz bir isin yapildigi takdirde size çok fayda getirecegine...
  2. Cocuklara büyüklerde dahil olunca...

Cocuklara büyüklerde dahil olunca...

Ankara'nın Polatlı İlçesi'ne Bağlı Şıhahmetli Köyü'nde İki Aile Arasında Çocuk Konusunda İki Aile Arasında Çıkan Silahlı Kavgada 1 Kişi Öldü, 4 Kişi de Yaralandı. ANKARA’nın Polatlı İlçesi’ne bağlı Şıhahmetli Köyü’nde iki aile arasında çocuk konusunda iki aile arasında çıkan silahlı kavgada 1 kişi öldü, 4 kişi de yaralandı. Olay, Polatlı’nın Şıhahmetli Köyü’nde önceki akşam meydana...
  3. Ne kadar oLdu bilmiyorum

Ne kadar oLdu bilmiyorum

ne kadar oldu gideli bilmiyorum geçen zamanı Gidişinin ağır ve sancılı olacağını biliyordum. Hiçbir şeyin beni avutamayacağını biliyordum. Nefes almanın bile bedenime ağır geleceğini, sokağa çıkmaktan korkacağımı, bu evden korkacağımı, her yüzün, her kokunun, her sesin seni anımsatacağını biliyordum. Her şeye, herkese küseceğimi, yaşamımın zorunluluk haline geleceğini biliyordum. Yine de zor...
  4. dünyadaki en büyük şehir nedir?

dünyadaki en büyük şehir nedir?

dünyadaki en büyük şehir nedir? biilenleri buraya bekliyorum.
  5. Yılbaşında büyük ikramiye ne kadar ?

Yılbaşında büyük ikramiye ne kadar ?

En büyük ümidim yılbaşı milli piyango çekilişi :D Büyük ikramiye ne kadar bilginiz varmı ?

Sayfayı Paylaş