gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Makrame örgü çalışmaları

Konu, 'Örgü Teknikleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

makrame [​IMG]
    havlu kenari

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

Makrame örgü çalışmaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. muhteşem çalışmalar

muhteşem çalışmalar

Eser'in Sahibi; Sibel Kırık
  2. Çalışma

Çalışma

Rüyada kişinin kendini çalışırken görmesi işinde başarılı olacağına işarettir . Rüyada kişinin kendini iş başında görmesi işi yaşamında başarı elde edeceğinin işaretidir. Yeni bir aşk yaşayacağınıza ya da hayattaki başarılarınızın devam edeceğine işarettir. Zahmetlerin, gayretlerin karşılıksız kalmayacağına ve zamanla her şeyin güzel olacağına işarettir.Rüyada durmadan bir iste çalistigini...
  3. Makrame örgüsü ile boncuk işi bileklik yapımı..

Makrame örgüsü ile boncuk işi bileklik yapımı..

boncuk işi nasıl yapılır örgü bileklik yapımı boncuk işi takı yapımı makrome bileklik makrome Bilekliğin yapımını resimlerle ekledim.. 2,50 metre tel 3 boy kesin ve boncuk işi bileklik yapımına başlayın.. kolay gelsin..
  4. Karakalem Çalışmalarım...

Karakalem Çalışmalarım...

Ben bir karakalem portre ressamıyım demeyi çok isterdim melekler :) Ancak bu işin eğitimini alamadım.Alamadım,çünkü sınavına girdiğim okulun, alacağı öğrencileri makul hediyelerle seçtiğini öğrendim ne yazık ki :) O günden bana o üzüntüden başka o sene gireceğim öys sınav belgelerimin çalınmasıyla yaşadığımız sıkıntılı dakikalar kaldı.Neyse ki 2 gün içinde sınav kağıtlarımı tekrar...

Sayfayı Paylaş