gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

Makrome ve kroşe rüzgari

Konu, 'Moda Güncel' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

BİR ÇOK ÜNLÜ TASARIMCI 2011 DEFİLELERİNDE SIKLIKLA MAKROME VE KROŞELERDEN ELBİSE AYAKKABI VE AKSESUAR SERGİLEDİ HANIMLAR 2011DE BUNLAR MODA OLACAK GİBİ :) Dior, Gucci, Salvatore Ferragamo, Alexander McQueen, Matthew Williamson, Prada, Pucci ve Roberto Cavalli BİRÇOK TASARIMCININ DEFİLESİNDE YER VERMESİ İLKBAHARDA BOL DELİKLİ TRİKOLARA YÖNELTECEK GİBİ GÖRÜNÜYOR İŞTE DEFİLELERDEN SECMELER

2. GÜLKSKN

GÜLKSKN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    amanınnn bnde makrome biliom ama hiç böle düşünmemiştim :D

Makrome ve kroşe rüzgari konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ve Kartvizitler

Ve Kartvizitler

kartvizite ne yazılır yılbaşı kartvizitleri Nerede, nasıl ve ne şekilde toplandığı ve saklandığı farklılık gösterebilir ama iş hayatındaki herkesin bir kartvizit koleksiyonu olduğu bir gerçek. Yüzlerce kart, hatta daha fazlası. Bu kartları elinize alın, sonra tek tek bu kartlara bakın. Kartın üzerinde ismi yazan kişiyi acaba hatırlayabildiniz mi? O gün, o toplantıda tanıştığınız kişilerden...
  2. kocatepe rüzgari

kocatepe rüzgari

KOCATEPE RÜZGARI Kocatepe'ye uğradım dün Yolum geçtiği içindi, Yine de bir eziklik oluştu içimde 1922 Ağustosun bir günü, yanık bayırları ,yıldızlı yalnız geceleri Akşehir üstünden gelen kağnıları Türk halkının onurlu direnişini, Yedi düveli dize getirişini düşündüm. Cehennem,Afyon ovasına inmişti Atlılar,toplar,ölüm ,kan Toz-duman içinde Akdenizi görmeye çalıştım O kadar yakın - O kadar da...
  3. Çizimli Makrome Örgü Tekniği

Çizimli Makrome Örgü Tekniği

makrome teknikleri makrome örgü teknikleri örgü çeşitleri çeşitleri
  4. Makrome Örgü Teknikleri (Video )

Makrome Örgü Teknikleri (Video )

makrome teknikleri örgü teknikleri Sevgili melekler, Makrome giyimden,eşyaya ,dekora kadar pek çok alanda kullanılan bir örgü tekniğidir.Bu teknikte kullanılan malzemeler,ip ve lifler,tahta ve cam olmak üzere boncuklar,tahta ve metal halkalardır.Temel düğüm teknikleri bilindikten sonra gerisi hayal gücünüze kalmış.Saksılıktan çantaya,gazetelikten anahtarlığa pek çok şey yapabilirsiniz....
  5. 2011 Makrome Elbise Modelleri

2011 Makrome Elbise Modelleri

makrome modelleri Makrome 2011 elbise modelleri, 2011 elbiseleri, 2011 makrome elbise koleksiyonu hakkında detaylı bilgi alalım. Makrome 2011 elbise modelleri giymek isteyenler için sizlerle melekler.

Sayfayı Paylaş