gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Maksi Elbise Modelleri sizlerle

Konu, 'Moda Güncel' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

maksi elbiseler maksi elbise modelleri maksi elbise

Bu yaz uzun etekler ve maksi elbiseler çok moda melekler :D:D vallahi bende bu sezon kendime şimdilik iki tane çok moda renk olan uzun eteklerden aldım ama yine istiyorum çünkü çok güzeller birde bana çok yakıştı biliyormunuz :D:D hatta bir gün sizlerlede paylaşayım :D:D bu Maksi Elbiselerinizi Şık babet yada Platform ayakkabı modelleri ile kombine edebilirsiniz melekler :D:D

Maksi Elbise Modelleri sizlerle konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 maksi etek modelleri

2011 maksi etek modelleri

maksi etek modelleri maksi etek modelleri, 2011, modası, çeşitleri, trendleri ve dahası burada arkadaşlar Ben uzun boy etek giyemem diye düşündüğüm için hiç maksi elbise yada etek almamıştım. Ama bu modelleri gördükten sonra, bu sezon bir yenilik yapıpı maksi bir etek yada elbise almaya karar verdim Melek'ler:) Neden mi; tabi ki aşağıda sizlere sunacağım maksi eteklerin modellerini çok...
  2. Hadi Meleklerim Sizlere Maksi Elbise Çılgınlığına Katılın...

Hadi Meleklerim Sizlere Maksi Elbise Çılgınlığına Katılın...

Maksi Elbise Modelleri Maksi Elbise Çılgınlığı Siz de Maksi Elbise Çılgınlığına Kapılın! Geçtiğimiz bir iki sezondur kendini dinlenmeye alan maksi elbise modası, bu sezon muhteşem bir dönüş yaptı! Biz de sizin için bu sezon en çok öne çıkan maksi elbise modellerini derledik! Çizgili Maksi Elbiseler Geniş yuvarlak kesim yakalı, rengarenk çizgi desenli maksi elbiseler bu sezon oldukça...
  3. Hamile Elbise Modelleri istiyorum sizden

Hamile Elbise Modelleri istiyorum sizden

Merhaba hanımlar ben hamişim ve benim gibi hamile olan hanımlar iç.in sizden yılın modası olan ve şık olan Hamile Elbise Modelleri paylaşmanızı rica ediyorum.
  4. 2013 Desenli Elbise Modelleri size özel Melek'ler!

2013 Desenli Elbise Modelleri size özel Melek'ler!

Desenli Elbise Modelleri 2012 2013 Desenli Elbise Modelleri Merhaba Sevgili Melek'ler bu gün içersinde sizlere 2012 yazlık rahat elbise modelleri sunmuştuk. Şimdi ise 2013 elbise modelleri arasından seçtiğimiz çok şık ve cıvıl cıvıl desenli elbise modelleri 2013 trendlerini sunmak istiyoruz.
  5. Siyah Dantelli Zarif Maksi Elbise Modelleri!

Siyah Dantelli Zarif Maksi Elbise Modelleri!

maksi elbiseler, dantelli elbiseler, dantelli siyah elbiseler Sevgili melekler, hiçbir zaman modası geçmeyecek detaylardan birisi olan danteller, bu sezon maksi eteklerde yerini bulacak. Yazın doğasına uygun uçuş uçuş elbiselerin yaka, askı ve etek uçlarında göreceğimiz danteller, elbiselerin muhtelif yerlerinde kullanılarak transparan bir örünüm de sağlayacaklar. İster gece ister gündüz...

Sayfayı Paylaş