gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

maksi elbiseler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: maksi elbiseler
    sonuncu süperrr emegine saglıkkk

3. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: maksi elbiseler

ayyyy bunlara bittim yaaaaa
    tskler tadlummmmmm

maksi elbiseler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2009 yaz modası maksi elbiseler

2009 yaz modası maksi elbiseler

yaz modası elbiseler Her yaz sezonunun vazgeçilmezi olan ''Maksi'' elbiseler, 2009 yaz modasınada hakim. Bunaltıcı sıcaklarda hem rahat hemde şık kıyafet tercihi olan siz değerli ''Melek''lerimizin beğenisine amadedir. :) 2009 yaz modası ''Maksi'' elbiseler.
  2. Maksi Koltuk Takımları

Maksi Koltuk Takımları

bornoz takımları maksi koltuk takımları bornoz takımı salonlarını yenilemek isteyen meleklre yada yeni evlilik telaşına düşenlere bu yılın gözdesi harika deri koltuk takımı modelleri :)
  3. 2011 maksi etek modelleri

2011 maksi etek modelleri

maksi etek modelleri maksi etek modelleri, 2011, modası, çeşitleri, trendleri ve dahası burada arkadaşlar Ben uzun boy etek giyemem diye düşündüğüm için hiç maksi elbise yada etek almamıştım. Ama bu modelleri gördükten sonra, bu sezon bir yenilik yapıpı maksi bir etek yada elbise almaya karar verdim Melek'ler:) Neden mi; tabi ki aşağıda sizlere sunacağım maksi eteklerin modellerini çok...
  4. Maksi Elbise Modelleri sizlerle

Maksi Elbise Modelleri sizlerle

maksi elbiseler maksi elbise modelleri maksi elbise Bu yaz uzun etekler ve maksi elbiseler çok moda melekler :D:D vallahi bende bu sezon kendime şimdilik iki tane çok moda renk olan uzun eteklerden aldım ama yine istiyorum çünkü çok güzeller birde bana çok yakıştı biliyormunuz :D:D hatta bir gün sizlerlede paylaşayım :D:D bu Maksi Elbiselerinizi Şık babet yada Platform ayakkabı modelleri...
  5. 2012 Yaz Trendi Maksi Elbiseler Çok Moda !

2012 Yaz Trendi Maksi Elbiseler Çok Moda !

maksi elbiseler maksi elbise modelleri İki sezondur podyumlarda pek fazla göremediğimiz yazlık maksi elbiseler 2012 yazına hızlı bir giriş yaptı melekler :) Uzun eteklerden hoşlananların çok hoşuna gidecek bu modayla bu yaz her yerde uçuş uçuş uzun elbiseler görebileceğiz. Tasarımcıların hayalleriyle süslenen cıvıl cıvıl rengarenk maksi elbise modellerini sizler için derledik ve bazı...

Sayfayı Paylaş