gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Maksi Etek Modası 2013

Konu, 'Moda Güncel' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; maksi etekler 2013 hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, herhalde eskimeyen modaların başında maksi etekler geliyor. İddialı olmaması, her şekilde kombine edilebilmesi ve kullanım rahatlığı için bayanlar maksi eteklerden asla vazgeçemezler. Yazın sandaletler ve askılı bluzlarla kullanılan maksi etekler kışın daha kalın kumaşlar ve kalın badilerle kombine edilebilir. Tabi bilhassa ince belli bayanlar için kalın kemerleri de unutmayalım.
    Eskimeyen modanın rengarenk dünyasına adım atalım ve galerimizden bu yılın maksi etek modellerine bir göz atalım...

Maksi Etek Modası 2013 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2009 yaz modası maksi elbiseler

2009 yaz modası maksi elbiseler

yaz modası elbiseler Her yaz sezonunun vazgeçilmezi olan ''Maksi'' elbiseler, 2009 yaz modasınada hakim. Bunaltıcı sıcaklarda hem rahat hemde şık kıyafet tercihi olan siz değerli ''Melek''lerimizin beğenisine amadedir. :) 2009 yaz modası ''Maksi'' elbiseler.
  2. 2011 maksi etek şıklığı :)

2011 maksi etek şıklığı :)

maksi etek 2 senedir moda olan uzun etek, maksi etek şıklığı bu senede moda sevgili arkadaşlarım :D:D işte size maksi etek kombinlerimm :D:D
  3. 2011 maksi etek modelleri

2011 maksi etek modelleri

maksi etek modelleri maksi etek modelleri, 2011, modası, çeşitleri, trendleri ve dahası burada arkadaşlar Ben uzun boy etek giyemem diye düşündüğüm için hiç maksi elbise yada etek almamıştım. Ama bu modelleri gördükten sonra, bu sezon bir yenilik yapıpı maksi bir etek yada elbise almaya karar verdim Melek'ler:) Neden mi; tabi ki aşağıda sizlere sunacağım maksi eteklerin modellerini çok...
  4. Kalem Etek Modelleri 2013 Modası Meleklerimiz İçin

Kalem Etek Modelleri 2013 Modası Meleklerimiz İçin

Bu konu; 2013 kalem etek modası hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, moda ne kadar değişirse değişsin bazı parçaların modası asla geçmiyor ve kadınlar tarafından beğenilerek ısrarla kullanılmaya devam ediyor. Bu parçalardan biri de kalem etekler. Uzun ya da kısa, dar kesimli zarif kalem etekler, 2013 yılında da revaçta olacak. Şimdiden kışlık modellerin vitrinlerde yerini aldığı...

Sayfayı Paylaş