gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Makyaj Bantları ile harikalar yaratın

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

hazır göz makyajı bantları nerede satılır Kızlar bu bantlar süper kesinlikle denemeyi düşünüyorum eğer bulabilirsem :) Ama göz makyajında çok iyiyimdir ayıptır söylemesi kaç kişiye yaptım herkes beğeniyor sağolsunlar :D
    Kadınların makyaja saatlerini harcadıkları zamanlar tarih oluyor gibi. Yeni çıkan birbirinden güzel ve değişik ayrıca uygulaması da çok kolay olan göz makyajı bantları yeni makyaj trendiniz olacak. Artık eşiniz veya sevgiliniz saatlerce makyajınızın bitmesini beklemeyecek..

2. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    anammm bu ne güzel bişeymiş yaaa:D:D

3. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    aa süpermiş yaa çok beğendim :)

nerden bulabiliriz canım bu bantları..

paylaşım için teşekkürler tatlım:)

4. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

:):) güzel bişey ama kullanışlı olacağını düşünmüyorum açıkcası...

tşkler paylaşım için.

5. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzeller yaa nerden bulaz biz bunları gerçi satılır kozmetik mağazalarında sanırım...
    paylaşım için sağol

6. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar bunlar
    satılıyor ben almayı ihtiyaç duymadım bende güzel makyaj yaparım

Makyaj Bantları ile harikalar yaratın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. güzellik tüyoları ile harikalar yaratın

güzellik tüyoları ile harikalar yaratın

Saç ve cilt bakımı ile makyaj yapımının incelikleri konusunda söylenen her şeyi unutun... Bütün kadınların ihtiyacı olan basit ama çözüme ulaştıran bu güzellik tüyoları ile bakımlı ve etkileyici bir görünüme kavuşmanız hiç de zor değil!. Güzellik ve bakım üzerine çok şey yazılıp çiziliyor... Eğer siz de bu kadar öneriden hangisini değerlendirmem gerekiyor diyenlerdenseniz, Cosmopolitan...
  2. Hazır Makyaj Bantları

Hazır Makyaj Bantları

makyaj bantları hazır makyaj bantları bandı fiyatları hazır fiyatları Göz makyaji için ayna başında saatler harcamaya son:D:D
  3. Kartonpiyerden harikalar yaratın

Kartonpiyerden harikalar yaratın

90'ların başında hayatımızdan çıkardığımız kartonpiyere yeniden kucak açıyoruz. Onunla yapılabilecek çok şey var. Deneme yanılma yöntemiyle yola çıksanız bile harika işlere imza atabilirsiniz. Yatak başında Kartonpiyerden yatak başı yapmak her ne kadar akla aykırı gelse de ortaya çıkan sonuç oldukça başarılı. Nalbur dükkanlarında veya kartonpiyer satan firmalardan temin...
  4. evinizde kartonpiyer harikaları yaratın

evinizde kartonpiyer harikaları yaratın

kartonpiyer nasıl yapılır video strafor kartonpiyer nasıl yapıştırılır köşeleri kesilir kesilir yapıştırılır video buyrun evcimen hanımlar sizin için bir kaç kartonpiyer şıklığı tavsiyeleri 90'ların başında hayatımızdan çıkardığımız kartonpiyere yeniden kucak açıyoruz. Onunla yapılabilecek çok şey var. Deneme yanılma yöntemiyle yola çıksanız bile harika işlere imza atabilirsiniz....
  5. Step Collection yine harikalar yaratmış

Step Collection yine harikalar yaratmış

Step 2012 koleksiyonu Step dekorasyon ürünleri Step'in ürünlerini çok beğenirim. Özellikle halıları çok değişik bir dizayna sahip. Koleksiyon kültürünü iyi temsil ediyorlar. Salonum için bir halı beğenmiştim ama çok pahalıydı alamadım. Bu ürünler ise dekorasyon koleksiyonundan. Gerçekten çok güzeller. Step'in tasarımcılarını gerçekten tebrik ediyorum. Sizde benim gibi beğendiyseniz, Step'in...

Sayfayı Paylaş