gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Makyaj da müjde Hanımlar!!!

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Sevgili Melek'ler, bundan sonra makyaj yaparken, bir amacınız daha olacak:) Yani sadece güzelleşmek için yaptığınız makyajın başka başka faydalarının olduğunu da öğreneceksiniz :)

Çünkü; Fransa’daki St. Etienne Üniversitesi’nde yapılan bir araştırma, makyaj yaparken yapılan hareketlerin vücudu esnettiğini ve kadınların daha dengeli bir duruşa sahip olmalarını sağladığını gösterdi.

Young bride bunu beğendi.
Makyaj da müjde Hanımlar!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müjde ar sabahları da karşımızda olacak!

Müjde ar sabahları da karşımızda olacak!

Müjde arı'ın büyük değişiminden sonra artık sabahları karşımıza gelecek.. Devamı haberimizde.. NTV’DE HAYDİ GEL BİZİMLİ OL PROGRAMINDA YER ALAN MÜJDE AR, ŞİMDİ DE SABAH PROGRAMI İÇİN KOLLARI SIVIYACAK. Doğuş Grubu’yla bir yıllık anlaşma yaptığını belirten Ar, adı ve prototipi değiştirilecek olan Kral TV’de haftanın beş günü seyirci karşısına çıkacak. Bu arada kilo veren ve fiziğini...
  2. stardoll da nasıl makyaj yapılır

stardoll da nasıl makyaj yapılır

Bir makyaj var arkadaşlarım Stardollda makyajı diye bununla ilgili birşeyler soracaktım sizlere özellikle videosu varsa paylaşırsanız sevinirim. Stardollda makyajı nasıl yapılıyor. Teşekkürler.
  3. Çocuklu Hanımlar İçin Bebek Arabasında Makyaj bölmesi

Çocuklu Hanımlar İçin Bebek Arabasında Makyaj bölmesi

Eşimden aldığım hediye bebek arabası sayesinde artık makyaj malzemelerimi bebek arabasının özel bölmesine koyuyorum. Böylece çocuğumla gittiğim heryerde makyajımı tazeleyebiliyorum ve ekstra çanta taşımak zorunda kalmıyorum. Hem güzelleşiyorum hem çocuğumla gezebiliyorum. Baby2go markasının avangarde modeli tavsiye ederim bebek arabası ihtiyacı olan hanımlar kaçırmasın derim. Özellikle...
  4. Oval Yüzlü Hanımlar İçin Makyaj Önerileri....

Oval Yüzlü Hanımlar İçin Makyaj Önerileri....

Oval Yüzlü Hanımlar İçin Makyaj Önerileri Oval Yüzlü Kadınlar Nasıl Makyaj Yapmalı Oval yüzlüyseniz işte tam size göre bazı makyaj önerilerimiz var...Yüzünüzün daha etkileyici ve daha hatları belli olsun istiyorsanız işte sizlere makyaj önerilerimiz var..Melekler Mekanı farkıyla sizlere bunu sunuyorum.... Oval yüzlü kadınlar için makyaj önerileri Güzelleşmek için yaptığımız...
  5. Ev hanımları müjde!!! Ev Hanımlarına Müjdeli Haber

Ev hanımları müjde!!! Ev Hanımlarına Müjdeli Haber

ev kadınlarına sigorta ev hanımlarına sigorta Ev işi yapmak, çocuk büyütmek, yemek yapmak of of ne sıkıcı değil mi? Sevgili ev hanımı Melek'ler ve tüm ev hanımları, müjdeler olsun diyoruz.Çünkü bundan sonra ev kadınları sigortalı olacak; buyrun ilgili haber; Hükümetten ev kadınlarına müjde geldi. Evde nakış işleme, mantı açma gibi işleri yapan kadınları sigortaya kavuşturmak için...

Sayfayı Paylaş