gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Makyaj Öncesi ve Sonrası Görüntülere İnanamayacaksınız!

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bu konu makyaj öncesi ve sonrası görüntülere yer vermektedir. Çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır sözünden yola çıkarak bu sözün doğruluğunu size ispat etmek adına kadınların makyaj öncesi ve sonrası görüntülerini foto galeremizde bir araya topladık. Kadınların makyaj sonrası değişimlerini gördüğünüz de gözlerine inanamayacaksınız. Benim resmen ağzım açık kaldı. Bir makyaj insanı ancak bu kadar olumlu değiştirir diyorum ve sizleride şaşırtmak için galerimize bekliyorum.

2. nurrrr

nurrrr Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    81
    Ödül Puanları:
    0
    ay kesinlikle bu resimleri gördükten sonra dahada bi inandım.neymiş ne olmuşlar valla.süper.kesinlikle çirkin kadın yoktur :)

MaWiM bunu beğendi.
Makyaj Öncesi ve Sonrası Görüntülere İnanamayacaksınız! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. evlilik öncesi ve sonrası

evlilik öncesi ve sonrası

evlilik öncesi ve sonrası Önce, senınle ruyada gıbıyım sonra,bu evlılık tam bır kabus önce, bogazda balık , etılerde ıstakoz sonra,evde hamsı buglama balkonda mangal önce, para su gıbı akar sonra, musluk kesılır önce aşkın gozu kordur sonra,koca kor karı nankor önce fısıldıyan aşk şiirlerı sonra,gurultulu kahkahalı mustehcen aşk şarkıları önce mıraldanılan romantık melodıler...
  2. Öncesi ve Sonrası!

Öncesi ve Sonrası!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Dekorasyonda öncesi ve sonrası

Dekorasyonda öncesi ve sonrası

Dekorasyonda önce ve sonra Eski objeleri yenileme Dekorasyon sadece yeni şeyler alarak bir yeri dekore etmek değildir. Eskiyi dekoratif hale getirerek kullanabilmeyi de bilmek gerekir. Atan değil değerlendiren insanlara hayranlık duyuyorum. Eski havludan kedi yapmada bu yaratıcı fikirlerden biri. Bu yazımda ise eskiyen objelerin sihirli ellerde nasıl yepyeni dekoratif objelere dönüştüğünü...
  4. İşte Ünlülerin Estetik Öncesi Ve Estetik Sonrası Görüntüleri....

İşte Ünlülerin Estetik Öncesi Ve Estetik Sonrası Görüntüleri....

Ünlülerin Estetikli ve Estetiksiz Resimleri Estetik Sonrası Ünlülerin Değişimi İşte meleklerim bunların hiçbirisi photosop değil...Bizzat yapılan estetikler sonrası bu hale geliyorlar....Değişimi gözünce sizlerde çok şaşıracaksınız....
  5. Gelin Makyajı ( Öncesi-Sonrası)

Gelin Makyajı ( Öncesi-Sonrası)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş