gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Makyaj tavsiyeleri

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

makyaj tavsiyeleri makyaşoyunları Makyaj bir kadının vazgeçilmezi olsada mutlaka makyajınızı uygularken dikkat etmeniz gereken bazı önemli püf noktaları vardır bunlar hakkında sizlere gerekli olan bilgileri veriyorum [​IMG]
    Makyaj yapmak bilindiği gibi bir çok kadının vazgeçilmez zevki arasında. Bazıları zevk için bazılarıda kendilerine güvenmek için makyaj yaptığını söyler. sonuç aynı vazgeçilmez..
    Gençler için ideal makyaj doğallığa önem vererek ve yakışan renklerde olmalıdır. Allık, Dudak parlatıcı, göz kalemi, rimel kullanılmalı. Gençler iddalı renklere önem verirken olgun hanımların abartılı makyajdan uzak durmasında fayda var. Yaz ve kış aylarında da makyaj tarzı değişir. Sıcaklarda hafif makyaj yapmakta fayda var. Çünkü terlemeyle birlikte akma ihtimali yüksek. Böyle havalarda cilt daha canlı olduğu için abartıya gerek yok. Makyaj malzemelerinde temizlik de önemli. Fırçaları temizlemek için sadece su kullanılmamalı. Eğer cildinizde herhangi bir sorun varsa(sivilce) hijyene daha da önem verilmeli. Her makyaj malzemesi kullanılmamalı seçici davranılmalı. Krem sürerken eller temizlenmiş olmalıdır.

2. tuğba88

tuğba88 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    bilgiler için tşkler

3. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    genel bilgilermiş.yinede teşekkürler

Makyaj tavsiyeleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıyafetinizin Rengine Uygun Makyaj Tavsiyeleri

Kıyafetinizin Rengine Uygun Makyaj Tavsiyeleri

kıyafete göre makyaj önerileri kıyafete uygun makyaj nasıl yapılır Şık bir kıyafet üzerine yapacağınız uyumlu bir makyajlaü, gittiğiniz her yerde göz alıcı olmanız mümkün melekler :) Bunun için kıyafetiniz sadeyse gösterişli bir makyaj, kıyafetiniz gösterişliyse sade bir makyaj yapmanız yerinde olacaktır. Tabii bir de renklerin uyumu var. Hangi renk kıyafete hengi renk makyaj tonları iyi...
  2. kış makyajı tavsiyelerinizi bekliyorum

kış makyajı tavsiyelerinizi bekliyorum

Yazın farklı kışın farklı makyaj yapmak gerek diye düşünüyorum.Modayı da takip etmem, sizden kış makyajı nasıl yapılır, tavsiyeler bekliyorum..:)
  3. Göz Rengine Göre Makyaj Tavsiyeleri

Göz Rengine Göre Makyaj Tavsiyeleri

göz rengine göre makyaj, hangi göze ne renk makyaj, göz rengine göre nasıl makyaj yapılır Sevgili melekler, makyajınızdan çok daha etkili sonuç alabilmek, cazibeli ve etkileyici bakışlara sahip olabilmek için yapmanız gereken göz renginizle uyumlu bir göz makyajı yapmaktır. Geniş bir renk paletinden yardım alarak gözlerde uyumlu tonları yakalamak zor olabilir. Bunun için renk...
  4. Dünyaca Ünlü Makyözlerden Makyaj Tavsiyeleri

Dünyaca Ünlü Makyözlerden Makyaj Tavsiyeleri

makyözlerden makyaj önerileri, makyaj tavsiyeleri, makyaj hileleri Sevgili melekler, güzel görünmeniz gereken bir günde, ki bu düğününüz olur, özel bir davet olur, mezuniyetiniz olur, belki de evlilik teklifi alacağınız gündür o gün, güzel ve etkili görünmek istemez misiniz? Bunun için yapmanız gereken profesyonellerden yardım almaktır. Nasıl yardım alırım diye düşünmeyin, aşağıdaki...
  5. Burçlara Göre Makyaj Tavsiyeleri

Burçlara Göre Makyaj Tavsiyeleri

burca göre makyaj, makyaj önerileri, burcunuza göre makyaj Sevgili melekler, attığımız adımdan aldığımız nefese kadar kimilerimiz tarafından titizlikle takip edilen burçlar, hayatımızdaki her süreci etkisi altına alabildiği gibi makyajımızda da etkili olabiliyor. Kadın güzelliğinin en önemli tamamlayıcısı olan makyajlar da burçların niteliklerine göre yapılıyor. Hangi burca ne tarz makyaj...

Sayfayı Paylaş