gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113

Makyaja Başlamadan Önce Olmazsa Olmazlar

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Makyaja başlamadan önce mutlaka yapmanız gereken bazı işlemler vardır bu işlemleri özellikle uygulamanız cilt sağlığınız için çok gereklidir makyajdan önce atılan bir temel olarak düşünebileceğiniz bu uygulamaların neler olduğuna gelince [​IMG]
    Makyajınızın daha kalıcı ve etkileyici olmasını istiyorsanız makyaj a başlamadan önce aşağıdaki tüyoları uygulayın!
    • Makyajınızı temiz ve nemlenmiş bir cilt üzerine yaparsanız daha güzel bir görüntü elde edersiniz. Ama temizleme ve nemlendirme işlemlerini makyaj dan en az bir saat öncesinde yapmalısınız. Özellikle nemlendiricinizi makyaj dan hemen önce kullanmamalısınız. Çünkü cilt kremle birlikte boyayı da emebilir özellikle allık sürerken parça parça bir görüntü yaratabilir.

• Makyaj dan önce saçlarınıza son şeklini verin. Dolayısıyla sprey jöle gibi şekillendiriciler makyaj ınıza karışmamış olur.

• Ne giyeceğinizi önceden belirleyin ki makyaj için kullanacağınız renkleri ve makyaj tarzınızı da önceden kestirebilesiniz.

• Fondöten seçerken cilt renginizi iyi belirlemeniz gerekir. Bunun için en uygun ışık gün ışığıdır.

Kozmetik merkezlerini aydınlatan florasan lambalar cildi olduğundan daha soluk gösterir.

Makyaja Başlamadan Önce Olmazsa Olmazlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Makyaja başlamadan önce...

Makyaja başlamadan önce...

Makyaja başlamadan önce... Makyajınızın daha kalıcı ve etkileyici olmasını istiyorsanız makyaja başlamadan önce aşağıdaki tüyoları uygulayın! • Makyajınızı temiz ve nemlenmiş bir cilt üzerine yaparsanız daha güzel bir görüntü elde edersiniz. Ama temizleme ve nemlendirme işlemlerini, makyajdan en az bir saat öncesinde yapmalısınız. Özellikle nemlendiricinizi makyajdan hemen önce...
  2. Olmazsa Olmaz

Olmazsa Olmaz

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. çay olmazsa olmaz

çay olmazsa olmaz

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. makyajın olmazsa olmazları

makyajın olmazsa olmazları

beren saatin lens markası makyaj malzemeleri beren saatin rimeli Makyaj yapmak bazı kadınlar için yorucu ve çok zahmetli olabilir. Tabii bayanlar güzel görünmek istiyorlarsa makyaj yapmanın bu sırlarını mutlaka öğrenmek zorundadırlar. Makyaj yapmayan kadın var mıdır? Kimimiz ara sıra, kimimiz günün her saati; kimimiz bolca, kimimiz belli belirsiz… ama illaki makyaj yaparız. Elbette, makyajın...
  5. Nişan Bohçasının Olmazsa Olmazları

Nişan Bohçasının Olmazsa Olmazları

nişan , sepetinde neler olmalıdır, nişan terlikleri, geceleik, ayna tarak takımları, modelleri hakkında modelleri buradan bulabilirsiniz Ben dedim ki bunlar süper muhteşem benim meleklerde bunlara ben gibi bayılır. Ne duruyorum ki hemen paylaşayım:D İyi yapmışım dimi ama:D: Unutmadan bu modelleri en yakın Benan Mağazalarından bulabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş