gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Makyajda son moda göz makyajı bantları

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Kadınların makyaja saatlerini harcadıkları zamanlar tarih oluyor gibi. Yeni çıkan, birbirinden güzel ve değişik ayrıca uygulaması da çok kolay olan göz makyajı bantları yeni makyaj trendiniz olacak. Artık eşiniz veya sevgiliniz saatlerce makyajınızın bitmesini beklemeyecek :deli: [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. zaga

zaga Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    herşeyin hazırına alıştık zaten,ama gerçekten çok büyük ihtiyactı bence hanımlar için hele onları saatlerce bekleyen beyler içinde

3. l.a.r.a

l.a.r.a Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    cok pratik görünüyorlar, tuttum ben bunlari:tik:

4. düş macunu

düş macunu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    cokk küzelll

5. öslemmm

öslemmm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hoşmuş yaa ilk defa gordm vala:)

6. defnee24

defnee24 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ilk kez gördüm ama eglenceli ve hoş duruyor mutlaka deniyecegım..emegıne saglık.

Makyajda son moda göz makyajı bantları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çalışan bayanlara hazır göz makyajı bantları

Çalışan bayanlara hazır göz makyajı bantları

hazır göz makyajı bantları makyaj bantları göz makyajı farı fiyatı kaynak: turkforum
  2. Hazır Makyaj Bantları

Hazır Makyaj Bantları

makyaj bantları hazır makyaj bantları bandı fiyatları hazır fiyatları Göz makyaji için ayna başında saatler harcamaya son:D:D
  3. Göz makyajı

Göz makyajı

yeşil göz makyajı video yeşil gözler için makyaj video göze makyaj mavi göz makyajı Makyajın en önemli ayrıntılarından biri olan far rengini seçerken dikkatli davranmalısınız. Mavi gözlüler Gözlerinizin doğal güzelliğini ortaya çıkarmak için, çizelgede mavinin karşısında olan, yani turuncu ailesinden bir ton seçin. "The Color Answer Book" kitabının yazarı Leatrice Eiseman...
  4. Makyaj Bantları ile harikalar yaratın

Makyaj Bantları ile harikalar yaratın

hazır göz makyajı bantları nerede satılır Kızlar bu bantlar süper kesinlikle denemeyi düşünüyorum eğer bulabilirsem :) Ama göz makyajında çok iyiyimdir ayıptır söylemesi kaç kişiye yaptım herkes beğeniyor sağolsunlar :D Kadınların makyaja saatlerini harcadıkları zamanlar tarih oluyor gibi. Yeni çıkan birbirinden güzel ve değişik ayrıca uygulaması da çok kolay olan göz makyajı bantları yeni...
  5. Işıltılı Göz Makyajı Yapılışı

Işıltılı Göz Makyajı Yapılışı

Işıltılı Göz Makyajı Nasıl Yapılır Işıltılı Göz Makyajı Yapılışı Işıltılı göz makyajı yapmak istiyorum ama nasıl yapılır bilmiyorum diyen tüm hanımlar, sizlere bu yazımızda ışıltılı göz makyajı tekniği hakkında bilgiler sunuyor ve püf noktaları aktarıyoruz, buyrun Melek'ler. Işıltılı Göz Makyajı Bayanlar Simli makyaj tüm gözlerin üzerinizde olmasını sağlayan iddialı yöntemlerden...

Sayfayı Paylaş