gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Makyajın Değiştirdiği İnsanlar Şok Edecek!

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Boşuna dememişler çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır diye... Günümüz de makyaj ile o kadar çok değişime uğrayan bayanlar var ki makyajsız gördüğünüz de asla tanıyamıyacaksınız. Makyaj öncesi ve sonra ki görüntülerden oluşan değişim görsellerini ben bile gördüğüm de gözlerime inanamadım. Önemli olan size en çok yakışacak makyaj renklerini bulmanız ve makyaj hileleri ile cilt kusurlarınızı kapatmanız...
    O yüzden hanımlar rica ediyorum aranız da kendini çirkin bulan ve gören varsa kesinlikle kendine haksızlık etmesin. Birazdan makyaj ile büyük değişime uğrayanları gördüğünüz de belkide kendinizi bunlardan çok daha güzel bile bulacaksınız;)
    makyaj (1).jpg makyaj (2).jpg makyaj (3).jpg makyaj (4).jpg makyaj (5).jpg makyaj (6).jpg makyaj (7).jpg makyaj (8).jpg makyaj (9).jpg makyaj (10).jpg makyaj (11).jpg makyaj (12).jpg makyaj (13).jpg makyaj (14).jpg makyaj (15).jpg makyaj (16).jpg makyaj (17).jpg makyaj (18).jpg makyaj (19).jpg

Makyajın Değiştirdiği İnsanlar Şok Edecek! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eczanelerin şok edecek eylemi

Eczanelerin şok edecek eylemi

Eczaneler yarın kepenk indiriyor. Üstelik de süresiz. Bugünden önleminizi alın çünkü ilaçsız kalacaksınız. Nöbetçi eczaneler ise sadece paralı satış yapacak. Eczacılar ile Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) arasında yeni sözleşme koşullarında anlaşma sağlanamayınca, Eczacılar kepenk kapatma kararını aldı. Yarın sabahtan (Salı) itibaren Türkiye genelinde eczacılar kepenk kapatacak. Eczacılar...
  2. Bu cinayetin sebebi sizi şok edecek!

Bu cinayetin sebebi sizi şok edecek!

Bu cinayetin sebebi sizi şok edecek! Balıkesir'in İvrindi ilçesinde bir kişi, yol çalışması sırasında kavak ağacını deviren 2 DSİ görevlisini öldürdükten sonra intihar etti. Edinilen bilgiye göre, saat 13.00 sıralarında İvrindi ilçesine bağlı Karaçepiş köyünde yol çalışması yapan DSİ görevlilerinin üzerine kavak ağacı devrildi. Bunun üzerine olay yerine gelen tarla sahibi Halil Aslan,...
  3. Şok...Şok...Şok...Şok

Şok...Şok...Şok...Şok

Kızlar başlığı görünce eminim ne kadar şaşırtıcı birşey olduğunu anlayabilmişsinizdir.Açıklama yapmak istemiyorum lütfen sadece resimlere bakın:S:S:S * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * size ŞOK olduğunu söylemiştim:piha::piha::piha:
  4. İnsan Makyajla Ne Kadar Güzelleşebilir

İnsan Makyajla Ne Kadar Güzelleşebilir

tavşan görselleri Meleklerim şu gördükçe "offf, ufff" dediğimiz çinli çıtırlar var ya; meğer hepsi birer makyaj güzeliymiş. Bakın da görün valla ben bunların hepsinden güzelim. Tabi makyajsız hallerinden. :Dancing_angry: İnanılır gibi değil yahu...
  5. Bihter 'in Göz Makyaj Nasıl Yapılır ?

Bihter 'in Göz Makyaj Nasıl Yapılır ?

Bu konu; bihterin göz makyajı nasıl yapılır hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir dönem ekranlarda fırtına gibi esen Aşk-ı Memnu hafızalarda derin bir iz bırakarak final yapmıştı. Uzun bir süre etkisinden kurtulamadığımız dizide Bihter karakterini canlandıran Beren Saat , o diziyle kariyerinin en yüksek noktasına çıktı. Dizide giydiği kıyafetler, kullandığı aksesuarlar ve her...

Sayfayı Paylaş