gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Makyajınız size yük olmasın!

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Makyaj çantanız ağırlıktan yük mü olmaya başladı? O halde artık bir mola verip bu işe bir el atmanın zamanı geldi!Sadece temel malzemeleri yanınızda tutarak hem makyajınızı koruyabilir, hem de ağır bir çanta taşıma zorunluluğundan kurtulabilirsiniz. 1. Nemlendirici

Artık yaz ayları bitti ve sonbaharın rüzgârından cildimizi korumak için nemlendirici taşımak şart oldu. Nemlendirici aynı zamanda, pudra altına kullanılan en iyi malzemedir. O yüzden, üzerine süreceğiniz pudranın rengini de koruyabilmek için ten rengi nemlendiricileri tercih edebilirsiniz.

3. Ruj

Kuruyan dudaklarımız için ruj kullanmaktan vazgeçmiyoruz. Özellikle aplikatörle sürülenleri tercih ederseniz, hem dudaklarınızın nemlilik süresini uzatırsınız hem de aplikatörle dudak şeklinizi daha belirgin hale getirip bu görüntüyü koruyabilirsiniz.

5. Allık

Pudrada olduğu gibi allıkta da pul pul olmayı engellemek için kremsi allıkları tercih edebilirsiniz. Eğer iki renkli allıklarınız varsa diğer rengi de far olarak kullanabilirsiniz. Böylece yüzünüzdeki renk dengesini de kurmuş olursunuz.

2. Pudra

Doğru seçilmiş kaliteli bir pudra, pürüzsüz görünen bir cildin vazgeçilmezidir! Kuruyan cildinizin pul pul görünmemesi için toz pudra kullanmamaya özen gösterin. Mümkün mertebe kremsi, kompakt ve süngeri ıslattığınızda fondöten kıvamına gelen pudraları tercih edin.

4. Rimel

Sabah sürdüğünüz rimel kirpiklerinizde gün içinde fazla kalmayacağı için, rimeli çantanıza atmanız iyi olacaktır. Böylece bakışlarınızın canlılığını koruyabilirsiniz.5. Allık: Pudrada olduğu gibi allıkta da pul pul olmayı engellemek için kremsi allıkları tercih edebilirsiniz. Eğer iki renkli allıklarınız varsa diğer rengi de far olarak kullanabilirsiniz. Böylece yüzünüzdeki renk dengesini de kurmuş olursunuz.

Makyajınız size yük olmasın! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşte Size Birkaç Makyaj Hilesi ...

İşte Size Birkaç Makyaj Hilesi ...

Öncelikle cildinizi size uygun temizleyici ile temizledikten sonra , cildinizi bir miktar yine cildinize uygun bir krem ile nemlendirin. Cilt tipinize ve renginize uygun bir fondöteni bütün yüzünüze ve çenenizin altina doğru düzgünce yayın. Fondöteni ince bir tabaka halinde sürmeye özen gösterin, bu şekilde daha iyi sonuç elde edeceksiniz. Fondötenin ardından cildi biraz aydınlatmak için...
  2. Lensler makyajınıza engel olmasın

Lensler makyajınıza engel olmasın

Lensle makyaj yapmak hiç de zahmetli bir iş değil. Sadece daha fazla özen göstermeniz gerekiyor. İşte lensle makyaj yapmanın püf noktaları… Nemlendiricileri tercih edin Lenslerinizi göz makyajı yapmadan önce takın. Makyaj malzemesi seçerken yağlı olanlardan çok nemlendirici özelliktekileri tercih edin. Göz çevresine yağlı krem uygulandığı takdirde, bunların göz kırpma hareketiyle gözün...
  3. Makyajda doğal olmanın sırları

Makyajda doğal olmanın sırları

doğal makyaj, nasıl yapılır, ürünleri, teknikleri, sırları ve dahası burada arkadaşlar Günümüz makyaj modasında, artık kadınlarda da erkekler de doğal görünümlü makyajdan yana kılıyor tercihini. Ki bilimsel araştırmalara göre, erkekler dopğal görünümlü kadınları tercih eder, bunuda unutmayalım diyor ve size makyajda doğallığın sırlarını açıklıyorum Melek'ler:) Yüzünüzün güzelliğini...
  4. Mutlu Olmanın Yolu Nedir Sizce ?

Mutlu Olmanın Yolu Nedir Sizce ?

mutlu olmanın sırları mutlu olmanın yolları mutlu olmanın formülleri Kendi kendimize mutlu olmanın yolları nedir diye arar dururuz melekler ama aslında mutluluk tamamen beynimizde gizlidir. Elbette ki imkansız hayallerde ve olmayacak umutlarda gizli olmamalı mutluluğumuz. Sevdiklerimizden göreceğimiz bir tebessüm, bir çift tatlı söz yeterli olmalı. Küçük şeyler mutlu etmeli bizi. Hiç...
  5. Hamile olma ihtimalim nedir sizce?

Hamile olma ihtimalim nedir sizce?

Merhabalar; 1,5 senedir evliyim. Adetim düzensiz. 3 aydır düzenli adet olmaya başladım. Tabi çocuk denemesine de 2 ay önce başladık. Bu ay karın ağrılarım oldu iştahım açıldı, bide meme uçlarım daha bi belirgin. Bu sabah test yaptım. 2.çizgi varla yok arası gibi bir şeydi. Adetim düzensiz olduğu için anlayamıyorum. Sizce hamile miyimdir??

Sayfayı Paylaş