gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Makyajınızı nasıl temizliyorsunuz?

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Makyaj kadar o makyajı temizlemekte önem taşır. Ama doğru ve sağlıklı bir şekilde düzgün bir şekilde temizleme yapmalısınız. Aksi taksirde göz altınızda kırışmalar, cilt bozuklukları lekelere, aknelere ve sivilce oluşumlarına neden olursunuz. Makyajla kapanan gözeneklerinizi rahatlatmalısınız ve nefes almasını sağlamalısınız. Bu sizin cildinizin sağlığı için çok önemli bir noktadır. Makyajınızı nasıl temizliyorsunuz?
    Muhteşem tonikler mevcut. Ve meyve aromalı jeller yağlar kremler…
    Siz hangisini kullanıyorsunuz, memnun musunuz?
    Yatmadan evvel mutlaka makyaj temizlenmelidir. Makyajlı ciltle yatmak çok zararlıdır. Hem cildiniz için hem de gözleriniz için asla çok zorda olmadıkça makyajla uyumayın. Temizleme işlemlerinizi önce jellerle pamuk yardımıyla yavaşça temizleyin ve ardından doğal yağ ve kremlerle besleyin.

Makyajınızı nasıl temizliyorsunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sabun nasıl kiri temizliyor?

sabun nasıl kiri temizliyor?

sabunun kiri temizlemesi sabun nasıl temizlenir sabun kiri nasıl temizler ve deterjan temizler deterjan Aslında sabun bir antiseptik, yani mikrop öldürücü değildir. Normal bir deri üzerinde, ölü deri hücreleri, kurumuş ter,çeşitli bakteriler, yağlı ifrazatlar ve toz vardır. Aslında sabun bir antiseptik, yani mikrop öldürücü değildir. Normal bir deri üzerinde, ölü deri hücreleri, kurumuş ter,...
  2. kızlar klavyenizi en kolay nasıl temizliyorsunuz?

kızlar klavyenizi en kolay nasıl temizliyorsunuz?

ben ters çevirip bir iki vuruyorum tertemiz oluyor deneyin ve gör ün içinden nelerin çıktığını :abo: sonra ıslak mendil ve kürdanla içlerini iyice silin:fırtına:
  3. Romantik Makyaj Nasıl Yapılır ?

Romantik Makyaj Nasıl Yapılır ?

Bu konu; romantik makyaj konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, özellikle gece davetlerinde ya da bizim için önemli gecelerde şıklığımızı tamamlayacak romantik makyaj yapımı ile sizlerleyiz. Güzelliğimizi ön plana çıkaracak ve ışıltı katacak romantik makyaj yapımı ile ilgili bilgileri bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Romantik akımda morlar ve pembeler kendini...
  4. nasıl hızlı makyaj yapabilirim

nasıl hızlı makyaj yapabilirim

Kızlar sabahları okula giderken makyaj yapıyorum haliyle ama çok uzun sürüyor. Bu arada üni okuyorum onu da söyleyeyim :) Nasıl hızlı makyaj yapabilirim, yüyolarınız var mı ?
  5. Bebeğinizin biberonunu nasıl temizliyorsunuz ?

Bebeğinizin biberonunu nasıl temizliyorsunuz ?

Ben bebeğimin biberonlarını önce makinada yıkıyorum sonra kaynatıyorum.Acaba abartıyormuyum? Bir de diyorlar ki kaynatınca şu BPA açığa çıkıyormuş doğru mu bu ? İyice paranoyak ettiler :S Gerçi BPA FREE yazıyor ama üstünde bilemiyorum :(

Sayfayı Paylaş