gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Makyajınızın daha kalıcı ve etkileyici olmasını istiyorsanız buyrun burdan!

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Makyajınızın daha kalıcı ve etkileyici olmasını istiyorsanız makyaja başlamadan önce aşağıdaki tüyoları uygulayın! • Makyajınızı temiz ve nemlenmiş bir cilt üzerine yaparsanız daha güzel bir görüntü elde edersiniz. Ama temizleme ve nemlendirme işlemlerini, makyajdan en az bir saat öncesinde yapmalısınız. Özellikle nemlendiricinizi makyajdan hemen önce kullanmamalısınız. Çünkü cilt, kremle birlikte boyayı da emebilir, özellikle allık sürerken parça parça bir görüntü yaratabilir.

• Makyajdan önce saçlarınıza son şeklini verin. Dolayısıyla sprey, jöle gibi şekillendiriciler makyajınıza karışmamış olur.

• Ne giyeceğinizi önceden belirleyin ki, makyaj için kullanacağınız renkleri ve makyaj tarzınızı da önceden kestirebilesiniz.

• Fondöten seçerken cilt renginizi iyi belirlemeniz gerekir. Bunun için en uygun ışık, gün ışığıdır. Kozmetik merkezlerini aydınlatan florasan lambalar, cildi olduğundan daha soluk gösterir.

Makyajınızın daha kalıcı ve etkileyici olmasını istiyorsanız buyrun burdan! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. saçlarınız çabuk uzasın istiyorsanız buyrun ipuçları burda!!!

saçlarınız çabuk uzasın istiyorsanız buyrun ipuçları burda!!!

Sinameki ve civanperçemi, dövülmüş nar kabukları ile birlikte suda yanm saat süreyle kaynatılır. Süzülerek elde edilen sıvıya, los*yon kıvamına gelinceye kadar çırpılmış yumurta ilâve edilerek susam yağı ile birlikte karıştırılır. Hazırlanan losyonla saçlar sık sık yıkanır. İnce bir tülbentte sıkılarak elde edilen karadut usaresi, bu*lamaç haline gelinceye kadar yumurta ve susam yağı ile...
  2. Daha kalıcı bir makyaj

Daha kalıcı bir makyaj

Pek çok kadının şikayetidir; oraya buraya bulaşan maskara, ruj ve fondötenler. Kozmetik teknolojisindeki ilerlemeler sonucu yağların yerine silikon konularak kalıcı makyajı yaratmanın sırrı keşfedildi. Özene bezene yapılan makyajdan sonra ne sinir bozucudur, bir arkadaşınızla öpüştüğünüzde rujunuzun, pudranızın ya da fondöteninizin bir yerlere bulaşması. Ya da tişört ve gömleğinizi...
  3. Evli Erkek Daha Etkileyici Ve Çekici

Evli Erkek Daha Etkileyici Ve Çekici

çekici erkek resimleri çekici erkek fotoları etkileyici resimleri aynı fotoları en Biz bayanlar her zaman zor olanlardan çok etkileniriz.Ne olursa olsun başarmak için yapmayacağımız çılgınlık yoktur.Bunu erkeklerden etkinirkende yaşarız.Sevgilisi olan ya da evli olan erkekler hep daha fazla dikkatimizi çeker.Onu erkileyebilmek, kazanabilmek için türlü türlü işlere kalkışırız. Bu durumu...
  4. Kalıcı kaş makyajı yaptırmak istiyorum

Kalıcı kaş makyajı yaptırmak istiyorum

Merhaba.Kaşlarım gür değil ve olanı da alarak berbat ettim, kalıcı kaş makyajı yaptırmak istiyorum. Tavsiye ediyor musunuz? Nasıl olur acaba?
  5. Kalıcı Makyaj yaptırmak istiyorum

Kalıcı Makyaj yaptırmak istiyorum

Merhaba arkadaşlar; Özel göztepe hastanesi güzellik merkezi göztepe beauty lazer ile cilt gençleştirme 3 seans 600 tl olduğunu duydum ve bu bana cazip geldi Özel göztepe hastanesi Göztepe Beauty sizce nasıl giden arkadaşlar varmı ?

Sayfayı Paylaş