gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

makyajsız nasıl güzel olabilirim ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar selam. Ben makyaj yapmayı sevmiyorum ama herkes yapıyor diye de yapıyorum.Sizler tecrübelisiniz, benim sormak istediğim makyajsız da güzel olunabilir mi? Ve nasıl makyajsız güzel görünebilirim ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Yara izlerini saklayın: Yüzünüzde yara izi yada leke varsa mat bir fondötenle kapatın. İzler derinse koyu renkli fondötenleri kullanmayın. Renkli fondöten veya kapatıcı, sorunlu bölge için ideal olacaktır.
    Pul pul dökülen dudaklar: Tüm vucüdumuz gibi dudaklarımız da deri değiştirir. Arada bir diş fırçasıyla nazikçe fırçalayabilirsiniz, ya da bir tülbent yardımıyla vazelinle masaj yapabilirsiniz.

Aydınlatıcı kullanın: Daha parlak ve aydınlık bir cilt istiyorsanız, aydınlatıcı kremleri tek ya da fondöten ile karıştırarak kullanın. Ama aşırıya kaçmayın.

Kaşlarınızı düzeltin: İyi şekillendirilmiş kaşlar, parlak ve anlamlı bakışlar kazandırır. Çok kalın olması, gözlerin daha küçük ve çökük görünmesine neden olurken; çok ince alınmış kaşlar olduğunuzdan yaşlı gösterir. Parlaması için, kaş diplerine ten renginizden 1-2 ton açık aydınlatıcı uygulayın.

Pudra kullanımı: Cildinizde yağlanmadan oluşan parlamayı, yarı saydam bir pudra yardımıyla giderin. Uygulamayı küçük başlı fırçayla yuvarlaklar çizerek yapın.

Kirpikler: Kirpiklerin en dibinde, gözle görülmesi zor bir şekilde koyu renkli eye liner çekin. Daha belirgin ve parlak bakacaksınız.

makyajsız nasıl güzel olabilirim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Makyajsızda güzel görünmenin yolları burada

Makyajsızda güzel görünmenin yolları burada

makyajsız güzel görünmek için doğal güzelliğin yolları Makyaj yapmayı sevmiyenler, doğal güzellikten yana olan kadınlar, işte size bu yazımızda makyajsız da güzel görünmenin yolları diyor ve doğal güzelliğinizle karşısınzdakileri nasıl büyüleyeceğinizi anlatıyoruz. :) Buyrun Melek'ler; Makyaj kadınların en güçlü silahlarından biridir. Yüzdeki herhangi bir kusur ufak dokunuşlarla kolayca...
  2. Makyajsız Kadın Güzel Olabilir mi?

Makyajsız Kadın Güzel Olabilir mi?

Makyajsız Kadın Makyajsız Güzellik Makyaj olmadan da güzel olunur mu demeyin.. İlla bi yerlerimizi boyamamız mı gerek...:D:D İşte birkac öneri ile makyaj yapmanıza gerek kalmadan hemde doğal güzelliğiniz ön plana çıkacak.... Bunlara dikkat edin gerisini boşverin :D:D Makyajsız Kadın Güzel Olabilir mi? Makyaj kadınların en güçlü silahlarından biridir. Herhangi bir kusur ufak...
  3. İşte Makyajsız Güzel Olmanın Yolları Mutlaka Okuyun

İşte Makyajsız Güzel Olmanın Yolları Mutlaka Okuyun

makyajsız güzel olmanın yolları makyajsız güzellik sırları Sevgili melekler, bazen bir kadın görürsünüz ve yüzünde tek bir damla makyaj olmamasına rağmen güzelliğiyle göz alır. :) Elbette ki bu durum büyük ölçüde Allah vergisi ancak yapacağınız ufak dokunuşlar ve dikkat etmeniz gereken ince detaylarla siz de makyajsız güzel görünebilirsiniz. Bu yazımızda makyajsız güzel olmanın yolları,...
  4. Makyajsız Güzel Olmak İstiyorum Diyenlere Öneriler

Makyajsız Güzel Olmak İstiyorum Diyenlere Öneriler

makyajsız güzellik makyajsız güzel olmanın yolları makyajsız güzel olmanın sırları Bir bakarsınız son derece ağır makyajlı bir yüz ancak hiç iyi görünmüyor, bir bakarsınız makyajdan eser yok gibi görünen bir yüz ancak ışıl ışıl, sağlıklı ve çok güzel :) Makyajsız güzellik dediğimiz şey budur. Sağlıklı ve bakımlı bir cilde yapılan bir iki ufak rötuşla güzel olmak en doğrusudur. Son yıllarda...
  5. Makyajsız Güzel Olmanın Sırları

Makyajsız Güzel Olmanın Sırları

makyajsız güzel olmak, makyajsız nasıl güzel olunur, makyajsız güzellik Sevgili melekler, kadınların güzel ve alımlı görünmeleri için illaki boya küpüne düşmüş gibi makyaj yapmaları gerekmiyor. Çok hafif bir makyajla hatta makyajsız da güzel görünmek mümkün. Doğal güzellik ve makyajsız güzellik konusunda aradığınız tüm bilgilere aşağıdaki makalemizden ulaşabilirsiniz... Makyajsız...

Sayfayı Paylaş