gebe
  1. gokcen44

gokcen44 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Malatya'da iyi bir kadın doğumcu aranıyor melekler yardımmmm

Konu, 'Hoşgeldin Bebeğim ( HAMİŞLERE ÖZEL BÖLÜM )' kısmında gokcen44 tarafından paylaşıldı.

melekler yardımınıza ihtiyacım var. özellikle malatya lılardan. ben malatyalı değilim ama burada yaşıyorm bir yıldır. dokuz aylık evliyim ama maalesef bebişim olmadı hiç korunmamama rağmen. çünkü çok istiyoruz eşimle ilk günden beri. altı ay bekledm sonra doktora gittim polip varmış onu aldılar ondan gebelik olmadı dedi doktor. ameliyatla polipi aldılar üç ay denedik ama hiç bir engel olmamasına rağmen yine hamiş değilim. şimdi ovulasyon oluşturucu ilaç kullanıyorm tekrar gideceğim yumurtlamamı takip edecek doktor. ancak doktorumla ilgili iyi şeyler duymadım değiştirmek istiyorum ama kime gitsem malatya da ünlü kadın doğumcu arıyorm ilgili hoşgörülü. hastane çok doktor çok ama herkes bişi diyor tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim dostlar yeniyim melekler mekanında ilgilenin azıcık benimle

2. sahinem

sahinem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    denizhan deniz veya kemal kahraman

Malatya'da iyi bir kadın doğumcu aranıyor melekler yardımmmm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadınların ´yok bir şey´i

Kadınların ´yok bir şey´i

Kadınlar, genellikle kızgın oldukları zaman ‘neyin var?’ sorusuna ‘yok bir şey’ şeklinde cevap verirler. Oysa cevap yok dese de aslında anlatmak istedikleri çok şey vardır. İmalardan anlamlı sonuçlar çıkarmak zordur. Fakat çoğunlukla insanlar söylemek istediklerini dolaylı yollarla anlatmayı tercih ederler. Bu dolaylı anlatım sık olmasa bile ilişkileri kırılma noktasına...
  2. Kadınların "yok bir şey"i

Kadınların "yok bir şey"i

Bayanlar, genellikle kızgın oldukları zaman ‘neyin var?’ sorusuna ‘yok bir şey’ şeklinde cevap verirler. Oysa cevap yok dese de aslında anlatmak istedikleri çok şey vardır. İmalardan anlamlı sonuçlar çıkarmak zordur. Fakat çoğunlukla insanlar söylemek istediklerini dolaylı yollarla anlatmayı tercih ederler. Bu dolaylı anlatım sık olmasa bile ilişkileri kırılma noktasına getirebilmektedir....
  3. kadınlarla ilgili bir kaç hadis-i şerif

kadınlarla ilgili bir kaç hadis-i şerif

hamilelikle ilgili hadisler kadınlarla ilgili hadisi şerifler kadınlar ile hadisler kadınla kadınlarla ***Ebü Hüreyre (radıyallâhu anh) anlatıyor: "Resülullah (aleyhissalâtu vesselâm) buyurdular ki: "Allaha ve ahiret gününe inanan bir kadına, bir gece ve gündüz devam edecek bir mesafeye, yanında bir mahremi olmadıkça gitmesi helâl değildir."Buhârî, Taksîru's-Salât ***Ebu...
  4. kadınların 'yok bir şey 'i

kadınların 'yok bir şey 'i

Kadınlar, genellikle kızgın oldukları zaman ‘neyin var?’ sorusuna ‘yok bir şey’ şeklinde cevap verirler. Oysa cevap yok dese de aslında anlatmak istedikleri çok şey vardır. İmalardan anlamlı sonuçlar çıkarmak zordur. Fakat çoğunlukla insanlar söylemek istediklerini dolaylı yollarla anlatmayı tercih ederler. Bu dolaylı anlatım sık olmasa bile ilişkileri kırılma noktasına getirebilmektedir....
  5. Acilll Ankarada gece randevu verecek kadın doğumcu

Acilll Ankarada gece randevu verecek kadın doğumcu

kızlar işyerim ilk gebelik kontrolüme gitmme izin vermedi. akşam gidebileceğim bir doktor var mı ankarada yardım lütfenn acillll

Sayfayı Paylaş