Maldiv Adaları herhalde dünyanin en güzel yeri...

Konu, 'Doğa Manzara Resimleri' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek

dünyanın en güzel deniz manzaraları en güzel deniz manzaraları maldiv adaları dünyanın yeri yerleri [​IMG]

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Ce: Maldiv Adaları herhalde dünyanin en güzel yeri...
    çok harika bi yer gerçekten de renkler süper deniz temiz saf berrak çok güzel

Maldiv Adaları herhalde dünyanin en güzel yeri... konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Dünyanin en güzel Taraftarlari...

TÜRK TARAFTAR... [IMG] İsveçli taraftar [IMG] Portekiz Taraftarı.. [IMG] Avustralyalı taraftar [IMG] Brezilyalı taraftar [IMG] Trinidad & Tobagolu taraftar [IMG] İtalyan taraftar [IMG] Paraguaylı taraftar [IMG] Veeee İngiliz taraftar [IMG]
  2. dünyanın en güzel kitapları,,,,,,,,,,,,

en güzel kitap isimleri en güzel roman isimleri kitap dünyanın kitapları aşk romanları Çavdar Tarlasında Çocuklar - JD Salinger Pal Sokağı Çocukları - Frenc Molnar Benim Küçük Üçkağıtçım - Wenström Franney and Zooey - JD Salinger Dokuz Öykü - JD Salinger Faşist olanları dışındaki bütün Ömer Seyfettin öyküleri Bütün Sait Faik öyküleri Karpuz Şekerinde - Richard Brautigan Bütün Öyküleri -...
  3. Dünyanın En Pahalı Adaları

Theresa Bernabe emlak şirketi, Pasifik Okyanusu’nda Fiji Adalarının kuzey doğusunda "Hat Island" adlı bir adayı 56 milyon avroya satılığa çıkardığını açıkladı. "Dünyanın en pahalı adası" olarak satılığa çıkartılan ada hakkında verilen bilgilerde, 314 metre yükselikteki adanın yüzölçümünün 54 kilometrekare olduğu belirtildi. Adaya en yakın ulaşım 20 kilometre uzaklığındaki...
  4. Maldiv Adaları'de Tatil

Maldiv Adaları Hakkında Ülke Hakkında Bilgi Maldivler, Hint Okyanusu'nda ve Sri Lanka'nın güneyinde yer alan, Asya'daki en küçük bağımsız ülke. Hint Okyanusu'nda 1200 adet küçük adadan meydana gelen, 764 km. uzunluğunda, 129 km. genişliğinde bir adalar topluluğu. Adaların en büyüğü 13 kilometrekarelik bir alana sahip. Bütün alanın %99‘u denizle kaplı muhteşem güzelliği ile bilinen bu...
  5. Maldiv Adaları / Hint Okyanusu

maldivler hint okyanusu Issız adacıklar, mercan kayalıklarında açmış rengarenk çiçekler, ayaklarınızın arasında dolaşan yüzlerce balık ve mis gibi baharat kokusu... Maldiv Adaları, Hint Okyanusu'nda, Sri Lanka'nın güney batısında, bir ucundan öbür ucuna yarım saatte yürüyebileceğiniz 190 adadan oluşuyor. Bunların 202'sinde yaşam var, 56'sı turistik amaçla işletiliyor. [IMG] Turist...
  6. Dünyanın en tehlikeli turistik yeri

dünyanın en tehlikeli yerleri çinin turistik yerleri çin in turistik dünyanın en derin uçurumu yüksek uçurumu Çin'de dağın en tepesine yapılan tapınağa çıkmak için hayatını tehlikeye atan turistlerzaman zaman ölümle burun buruna geliyor.Bütün bu tehlikelere rağmen binlerce turist canları pahasına bu manastırları ziyarete geliyor.İşte o fotoğraflar.. Çin'deki Xi şehrinin 100 kilometre...
  7. Hareket Yeri..Dünya....Varış Yeri..Ahiret...Biletlerimiz Sadece Gidiş İçindir..

hareket yeri dünya Ömür Muhasebesine Varmısınız ? Yaratanın Bize Peşinen Vermiş Oldukları ve Hayırlı Kullar Olduğumuz Takdirde...Ahirette Vermeyi Vaat Ettiği Nimet ve İmkânlar Karşısında Bizden İstedikleri Okyanusta Bir Su Damlacığı Hükmündedir. Bizler İse Hak Etmediğimiz Halde...Bize Verdiği Bunca Nimeti Çok Görmeyen Rabb'imize Yapılacak Kulluk ve İbadetleri Çok Görmekte...Gündelik Hayatın...
  8. Bahama Adaları hakkında bilgi Bahama Adaları Resimleri

bahama adaları hakkında bilgi bahama adaları hangi okyanustadır hakkında bilgi harita bahamalarda yaşam Masmavi deniziyle ünlü cennet Bahama Adalarını yakından tanıyalım arkadaşlarım :tik: Bahamalar (İspanyolca’da bajamar “Sığ Deniz”), tam adı Bahama Milletler Topluluğu , Batı Hint Adalarının kuzey-kuzeydoğu sınırını oluşturan takımadalar ve ülke ABD’nin Florida eyaletinin güneydoğu kıyısı...
  9. Dünyanın ilk yerleşim yeri..

dünya resmi dünyanın resimleri dünya tarihteki ilk yerleşim yerleri dünyanın resmi Dönem ödevimdi 90 almıştım hiç unutmam neymiş efendim ansiklopedi yerine netten araştırsam daha iyi sonuçlar alabilirmişim... taaa orta 3 e gidiyorum bırak ozamanlar neti kullanmayı bile bilmiyordum ki bilen bile çok azdı....geçenlerde kuzenim bu konu hakkında ödevi olduğunu söyledi tam zamanı dedim.......

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. dunyanin en guzel yerleri