gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Maldivler Başkenti Neresi biliyor musunuz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar Maldivler Başkenti Neresi biliyor musunuz şayet bu sorumun cevabını biliyorsanız lütfen bana Maldivler Başkenti Neresi yazın şimdiden tşkler ve iyi günler

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bir grup adadan oluşan bu devletin başkenti Male kentidir.
    Male Maldivler Cumhuriyetinin başkentidir..Ülke ticaretinin de merkezi olan şehrin 2004'teki nüfusu 81.647'dir. Male 26 Aralık 2004'te Hint Okyanusu'nda meydana gelen depremden sonra oluşan tsunamide büyük zarar gördü ve şehrin üçte ikisi sular altında kaldı.

Maldivler Başkenti Neresi biliyor musunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türkmenistan Başkenti Neresi biliyor musunuz

Türkmenistan Başkenti Neresi biliyor musunuz

Merak ettim bu Türkmenistan Başkenti Neresi diye aranızda Türkmenistan Başkenti Neresi bilen varsa yazarsa çok sevinirim şimdiden cevap için tşkler diyorum.
  2. Surinam Başkenti Neresi biliyor musunuz

Surinam Başkenti Neresi biliyor musunuz

Merhaba arkadaşlar acaba aranızda Surinam Başkenti Neresi bilen var mı ben çok merak ettim de Surinam Başkenti Neresi bilen varsa yazsın da merakım giderilsin:)
  3. Ruanda Başkenti Neresi biliyor musunuz

Ruanda Başkenti Neresi biliyor musunuz

Selam arkadaşlar hepinize öncelikle keyfi dolu ve başarılı bol kazançlı bir hafta diliyor ve sizden Ruanda Başkenti Neresi diye bilgi istiyorum aranızda Ruanda Başkenti Neresi bilen var ise bana yazsın.
  4. Abbasilerin Başkenti Neresidir biliyor musunuz

Abbasilerin Başkenti Neresidir biliyor musunuz

Arkadaşlar Abbasilerin Başkenti Neresidir bilen varsa aranızda lütfen benimle Abbasilerin Başkenti Neresidir bilgi paylaşsın.
  5. Göktürklerin Başkenti Neresidir biliyor musunuz

Göktürklerin Başkenti Neresidir biliyor musunuz

Merhaba arkadaşlar acaba aranızda Göktürklerin Başkenti Neresidir bilen var mı? Göktürklerin Başkenti Neresidir biliyorsanız bana da yazın.

Sayfayı Paylaş