gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Maldivler(süper bi yerrrrr)

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Maldivler(süper bi yerrrrr) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Maldivler

Maldivler

Tarihçe - Genel Bilgiler Maldivler, Hint Okyanusu'nda ve Sri Lanka'nın güneyinde yer alan, Asya'daki en küçük bağımsız ülke. Hint Okyanusu'nda 1200 adet küçük adadan meydana gelen, 764 km. uzunluğunda, 129 km. genişliğinde bir adalar topluluğu. Adaların en büyüğü 13 kilometrekarelik bir alana sahip. Bütün alanın %99 ‘u denizle kaplı muhteşem güzelliği ile bilinen bu adacıklar, sayısız...
  2. işte süper bi siir :)))

işte süper bi siir :)))

Ben AğLamayı Ferdi'den BağLamayı Orhan'dan Uçmayı SüPerman'den Koşmayı MirKeLamdan YoLsuzLuğu Cem Uzan'dan Doğmayı Güneşten, Batmayı Borsadan , Sevmeyi Senden , SeviLmeyi Annemden Öğrenecektim Ki akLıma Bir Şiir GeLdi VazgeÇtim *** ELLerim çiçek Açtı Ağzımda PoğaÇa Madem Yüzme BiLmiyordun Niye Çıktın Ağaca ? Alakaya Maydonoz Bu Ne GüzeL Lacivert Ben UyKuyu Çok Sevdim Yaşasın Cumhuriyet!
  3. Süper Bi Makyaj Oyunu

Süper Bi Makyaj Oyunu

Makyaj Oyunları,makyaj oyunu,Barbie Oyunları--www.e-oyunlar.com bayıldım ben bu oyuna kız çok tatlı :D
  4. Süper bi kizartma makinesi

Süper bi kizartma makinesi

patates kızartma makinası patates kızartma makinesi yağsız makinesi yağsız makinaları arkadaslar size süper bi kizartma makinesi tavsiye edecem. aslinda kizartma makinesi demek yok yanlis cünki yagsiz kizartiliyor bunun icinde gidalar. kizartma makinem eskidi veya yag oranina dikkat etmek isteyenkere mutlaka öneririm. siyak havayla pisiriliyor. misal hazir patates kizartmalarina...
  5. Süper bi hikaye !

Süper bi hikaye !

LİSE 1.SINIF Ingilizce dersinde yanimda bir kiz oturuyordu onun için "benim en iyi arkadasim" diyordum.. ama ben onun ipek gibi saçlarina bakip onun benim olmasini istiyordum.. ama o bana benim ona baktigim gözle bakmiyordu bunu biliyordum, dersten sonra kalkti ve geçen gün sinifta olmadigi için o günün notlarini istedi ona notlari verirken bana tesekkür etti ve yanagimdan öptü....

Sayfayı Paylaş