gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Mali'den Başbakana cevap

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ünlü showman Mehmet Ali Erbil siyasilere laf attı...... umarım başı ağrımaz.....
    'BAŞBAKAN'IN RAKİBİ DEĞİLİM!'
    M. ALİ ERBİL, DÜN AKP'NİN KAZLIÇEŞME MİTİNGİNDE DENİZ BAYKAL İÇİN, 'TUTTURMUŞ BİR TELEVİZYON TELEVİZYON. TAMAM ÇIK ÇARKIFELEK'E, TELEVOLE'YE ORADA ŞOVMENLİK YAP' DİYEN BAŞBAKAN ERDOĞAN'A YANIT VERDİ. ERBİL, 'BEN SADECE HALKIN ŞİKAYETİNİ DİLE GETİRDİM. BAŞBAKAN'IN RAKİBİ DEĞİLİM' DEDİ...

M. Ali Erbil, geçtiğimiz pazartesi akşamı ekrana gelen 'Çarkıfelek' programında AKP'yi eleştiren sözlerinden sonra siyasi gündemin ilk sırasına yerleşti. Başbakan Erdoğan, cumartesi günü Sincan mitinginde, 'Sayın Baykal kendini paralıyor, ekrana çıkalım diye. Sayın Baykal ekranlar senin olsun. Çarkıfelek'e mi çıkarsın, Televole'ye mi çıkarsın çık ama rica ediyorum gecce 12'den sonra çık. Çünkü senin ve yanında birlikte çıkacağın kişiler yavrularımızın ahlakını bozabilir' açıklamasından sonra dün de İstanbul Kazlıçeşme mitinginde yine Erbil'e yüklendi.

Olay başka yerlere gidiyor

'Ben bir sanatçıyım, şovmenim' diyen Erbil ise, Başbakan Erdoğan'ın rakibi olmadığını söyledi. Vergisini veren bir vatandaş olarak sadece bir şikayetini dile getirdiğini belirten Erbil şunları söyledi: 'O gün feribotta 20 dakika Başbakanlık'a ait olduğu söylenen bir otobüsü bekledik. Bakın hiçbir medeni ülkede böyle bir şey olmaz. Kimse için ne uçak bekletilir, ne otobüs. Herkes eşittir. Benim orada belirtmek istediğim sadece budur. Buradan siyasi bir tartışma başlatmak doğru olmaz. Ben siyasetçi değilim, bir partinin mensubu da değilim. Vatandaş olarak bir şikayetimi dile getirdim. Bu şikayetim sanırım halkın sesi oldu. Dolayısıyla konu hakkında daha fazla konuşmak istemiyorum. Çünkü, artısıyla eksisiyle olay başka yerlere gidiyor. Bu beni endişelendiriyor. Siyasetçi olmayan birinin, mitingmeydanlarında adının geçmesi hoş değil.'

Seyircimin yarısı çocuklar

Ünlü şovmen, Başbakan'ın 'Çarkıfelek' programı için 'Yavrularımızın ahlakını bozabilir' açıklaması için de, 'Programımız Türk geleneklerine, aile yapısına aykırı değil. Benim seyircimin yarısından fazlasını çocuklar oluşturuyor. Seyirciye saygısızlık yapmayız. 30 yıldır bu böyle devam etti. Çarkıfelek, Türkiye'nin en ücra köşelerinden izleniyor. Her kesimden insana her gün hediyeler dağıtıyoruz. Kimseyi ayırmıyoruz. Stüdyodaki seyircilerebakın, türbanlısı da var mini eteklisi de.

Mali'den Başbakana cevap konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Başbakan, kazayı incelemeye alıyor

Başbakan, kazayı incelemeye alıyor

Başbakan Erdoğan düzenlediği basın toplantısında BBP lideri Yazıcıoğlu'nun vefatına ilişkin Meclis'te komisyon kurulacağı açıklamasını yaptı. Başbakan Erdoğan düzenlediği basın toplantısında kaza ile ilgili yapılan çalımaları açıkladı medyada çıkan haberlerle ilgili değerlendirmelerde bulundu. Bu olumsuz çalışmalara rağmen, emniyet güçlerimize sivil savunma güçlerimize gönüllü...
  2. Başbakanların Memleketleri

Başbakanların Memleketleri

Türkiye Cumhuriyeti, başbakanları, memleketleri, nereliler hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Türkiye Cumhuriyeti'nin başkabanları nereli, nerde doğdular hakkındaki geniş bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz melekler... MUSTAFA İSMET İNÖNÜ Doğum yeri: İzmir Doğum tarih: 24 Eylül 1884 Başbakanlık yaptığı tarihler: 1 Kasım 1923 - 22 Kasım 1924 (1 ve 2. Hükümet) 4 Mart 1925 - 25 Ekim...
  3. Küçük Osman'ın Başbakandan İsteği!

Küçük Osman'ın Başbakandan İsteği!

öyle bir geçer zaman ki, küçük osman, emir berke zincidi, başbakandan ne istedi, disneyland, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin küçük oyuncusu Emir Berke Zincidi, şu sıralar tatil yapıyor. Tatil için anne babasının Paris-Disneyland'a götürdüğü Emir,orayı çok beğenmiş ve Başbakana bir çağrı yapıp, gezip görmekten çok mutlu olduğu...
  4. Başbakanın Görevleri nedir cevap bekliyorum!

Başbakanın Görevleri nedir cevap bekliyorum!

Başbakanın Görevleri nedir Madde Madde yazarsanız çok daha iyi olur arkadaşlar, bilgiler için şimdiden sağolun varolun.
  5. Başbakandan Kürtaj Yasası Açıklaması

Başbakandan Kürtaj Yasası Açıklaması

kürtaj yasası kürtaj şartları Sevgili melekler, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan kürtaj yasası ile ilgili açıklamalar yaptı. Açıklamasında kürtaj şartları ile ilgili olarak yasal düzenlemeler getirileceğini söyledi. Ayrıntılar şöyle... Başbakan Tayyip Erdoğan, “Bakanıma söyledim. Kürtajla ilgili yasayı hazırlıyoruz ve bu yasayı çıkartacağız. Bunun bizim değerlerimizde bir yeri var. Buna...

Sayfayı Paylaş