gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Malkoçoğlu Bali Bey'&in resimleri ni nereden bulabilirim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar malkoçoğlu bali beyin resimleri lazım hani bu burak özçivit muhteşem yüzyıl dizisinde bu karakteri canlandırıyor ya işte bana onun resimleri lazım yardım edin hastayım burak özçivite :)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Malkoçoğlu Bali Bey'&in resimleri ni nereden bulabilirim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Malkoçoğlu Bali Bey'in Resimleri (Burak Özçivit)

Malkoçoğlu Bali Bey'in Resimleri (Burak Özçivit)

malkoçoğlu bali bey burak özçivit resimleri muhteşem yüzyıl yeni sezon resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler Muhteşem Yüzyıl dizisinin yeni sezon bölümlerinin başlamasına sayılı günler kala dizi yeni transferleriyle göz dolduruyor melekler :) Daha önce bahsettiğimiz üzere oyuncu kadrosuna Mehmet Günsür ve Demir Demirkan'ı da katan dizi yapımcıları Burak Özçivit'i de kadroya dahil...
  2. Kayseri'de Nerelerden Burs Bulabilirim?

Kayseri'de Nerelerden Burs Bulabilirim?

Kayseri'de Nerelerden Burs Bulabilirim? Merhaba arkadaşlar benim Kayseri'de burs almam şart, ve sizden Kayseri'de Nerelerden Burs Bulabilirim diye bilgi bekliyorum
  3. Nevşehir'de Nerelerden Burs Bulabilirim?

Nevşehir'de Nerelerden Burs Bulabilirim?

Nevşehir'de Nerelerden Burs Bulabilirim? Arkadaşlar merhaba gördüm bir kaç şehirde burs veren kurumları yazmışsınız. Bende sizden Nevşehir'de burs veren kurumların adını rica ediyorum şimdiden tşkler
  4. malkoçoğlu bali bey nasıl ve ne zaman öldü?

malkoçoğlu bali bey nasıl ve ne zaman öldü?

Muhteşem Yüzyıla Malkoçoğlu geri döndü biliyorsunuz.Acaba kendisi ne zaman ve nasıl öldü bilgi varmı ?
  5. "Bali Bey" Dönerci Oluyor!

"Bali Bey" Dönerci Oluyor!

burak özçivit burak özçivit haberleri Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Bali Bey karakteriyle gönüllerde taht kuran yakışıklı oyuncu Burak Özçivit yeni sezonda Çalıkuşu dizisinde Kamuran rolünü canlandıracak. Özçivit yeni projesi ile ilgilenirken aynı zamanda da açacağı dönerci dükkanıyla ilgili araştırmalar yapıyor. Özçivit, uzun zamandır birlikte olduğu sevgilisi...

Sayfayı Paylaş