mama sandalyesi tavsiyeleriniz var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kızlar beebğim yeni yeni emeklemeye başladı ben mama sandalyesi almak istiyorum. Han gi markayı nereden alabileceğim konusunda yardımınızı rica ediyorum. Varmı tavsiyeleriniz.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Sizin için nette bir araştırma yaptık ve aldığımız bilgilere göre size vereceğimiz tavsiyeler şöyle;

Genelde en beğenilen irin Chicco polly. Çift tepsili, çift kılıflı, kılıfların renkleri çok canlı. 6 farklı boy ayarı yapılıyor, 3 sırt ayarı var. Ayak dayamasının yükseklik ayarı da 3 kademeli. 5 noktalı emniyet kemer sistemi ve anne için ek tepsisi var. ılerleyen aylarda da tepsiyi çıkarıp masaya yanaştırarak birlikte yemek yiyebiliyorsunuz. ayrıca kolay katlanıyor ve az yer kaplıyor. Negatif olarak söyleyebileceğim tek şey kılıfı kolay siliniyor.

Hem fiyatı da uygun olsun diyorsanız bir başka tavsiye de Baby max marka mama sandalyesi . Çift tepsi, 3 kademe sırt ve tepsi ayarı , 5 kademe yükseklik ayarı
    sallanma aparatı bile var. Baby max, Kraft'ın yan ürünüymüş.

Tabi ki Kraft tavsiye edenler de mevcut. :)

mama sandalyesi tavsiyeleriniz var mı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Baba Çocuk Sandalyesi

çoçuk sandalyesi çocuk sandalyeleri çocuk yemek sandalyesi Birleşik iki sandalyeden oluşan bu tasarımla yanınıza çocuğunuzu oturtabilir veya ufak kısmı bir sehpeha gibi kullanıp çayınızı koyabilirsiniz:D
  2. Behlül'ün sandalyesi yok satıyor!

aşkı memnu behlülün odası Aşk-ı Memnu bitmesine rağmen hala yankıları ve dizi oyuncularının kullandığı tüm eşyaların yantıları devam ediyor.İşte onlardan biri olan Behlül'ün sandalyesi yok satıyor.:D.Bu meşhur sandelye ve özellikleri ise şöyle: Aşk-ı Memnu” adlı dizide Behlül karekterini canlandıran Kıvanç Tatlıtuğ’un odasındaki sandalye, kadınların yoğun ilgisini çekiyor. Sandalye üreticisi...
  3. bebek bakım ürünlerinde tavsiyeleriniz

mustela kullananlar mustela bebek ürünleri kullananlar bübchen bebek bakım seti bakım seti ürünleri forum sevgili anneler ve anne adayları Allah nasip ederse şubatta miniğime kavuşucam inşallah sağlıkla gelsinler tüm bekleyen anneler içinde hayırlı doğumlar diliyorum ben özellikle tecrübeli annelere ve bnm gibi alışveriş için sabırsızlanan adaylara sorma istiyorum hangi marka bakım ürünlerini...
  4. tavsiyeleriniz benim için önemli arkadaşlar

arkadaşlar benim sorunum gebe kalabildigim halde düşük yapıyor olmam. nette biraz araştırdımseval taşdemir adında bir doktoru tavsiye edenler var bu konuda, acaba sizin farklı tavsiyeleriniz varmı?
  5. mama sandalyesi tavsiyesi olanlar ????

Kızlar bebeğime mama yedireceğim zaman şu aralar sandalyemiz yok ve inanılmaz zorluk çekiyoruz. Öyle bir hareketli bebeğim var ki kahvaltı yada yemek sonrası mutfağı temizlemek artık bana işkence geliyor. E maddi durumlarda herkes gibi üç aşağı beş yukarı kırk kanaat geçiniyoruz desem yeridir. Şimdi bir bebek mama sandalyesi alacağım ama kullanışlı olsun istiyorum. Aldığımda başka alma...
  6. sütüm yetmiyor hem süt hem mama mı vereyim sadece mama mı vereyim?

3 ay 7 günlük kızım var sütüm yetersizmiş bir haftadır hiç kilo almamış bu durumla karşılaşan arkadaşlar varmı?hem anne sütü hem mama mı vereyim yoksa sadece mamayamı devam edeyim?
  7. Chicco Mama Sandalyesi Resimleri Modelleri

chicco mama sandalyesi, mama sandalyesi modelleri, chicco mama sandalyeleri Anne ve bebek ürünleri ile yıllardır kalitesinden ödün vermeyerek en güvenilir ve sağlıklı ürünleri bizlere sunan chicco, mama sandalye modelleri ile de anne ve babaların ilk tercihleri arasında yer alıyor. Ben de bir anne olarak ikizlerim için chicconun çift kılıflı mama sandalyesi modelini tercih ederek doğru bir...
  8. Mama sandalyesi tavsiye

Mama sandalyesi alacağım tavsiye etmek istiyen var mı acaba uzun soluklu kullanmak istiyorum ve her halukarda uzun kullanmak istiyorum haa unutmadan birde kolay olarak temizlensin arkadaşlarım.
Tags: Add Tags

Sayfayı Paylaş