gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Mancınık tası

Konu, 'L-M' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Rüyada mancinik tasi, bir seyin tebligi için gönderilen adamdir. Kuvvetini denemek için mancinik tasini kaldirdigini gören kimse secaatii ve kuvvetli birisiyle muarazada bulunur. Tasi kaldinrsa o kimseye galip gelir. Tasi kaldirmaktan aciz kalirsa, maglup olur.

Mancınık tası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ağaç tas

Ağaç tas

Rüyada görülen agaç tas dünyaliga ve yolculukla elde edilecek mala.Çanaklar ve taslar her nasil olursa olsun, insanin geçimi için tedbir, almaya delalet eder. Çanak veya parmaklarini yaladigini gören kimsenin rizkinin tükenmesine ve ecelinin yaklasmasina delalet eder. Bir kimse rüyada birçok insanlarin büyük bir çanak veya büyük bir kap etrafinda toplandiklarini görse, o kimseler kir ve köy...
  2. Mermer tası

Mermer tası

Rüyada görülen mermer tasi izzet ve yükseklige, mala, iyi geçinen kari kocaya isarettir. Bundan dolayi bir kimseRüyada yaninda mermerden bir sey oldugunu görse, fakirlikten sonra zengin olur, yahut evlenir. Bazen de durumuna göre, yüksek bir mevkiye nail olur. Fakat mermerden sadirvan havuz, fiskiye, agizlarindan su akitan arslan vesair yirtici hayvan ve esik gibi imal olunan seylerin hepsi...
  3. Mancınık

Mancınık

mancınığın tarihçesi mancınık tarifi yapılışı İftira atmaya, mazluma gelecek yardıma, kafirlerin mağlubiyetine; Mancınıkla taş atmak ültimatom yahut sert ifadeli mektuba; Mancınık taşı elçi ve sefire, tebliğata, ehli namus olan alim ve kadına iftira atmaya delalet eder.Rüyada mancinik görmek, uzunca söylenen bir sözde, iftira etmeye isarettir. Mancinik, mazlumlara yardim, kafirler için de...
  4. bobrek tası

bobrek tası

merhaba bendekı bobrek tası 10x7 mılım olarak soylendı ve 3 sefer kırdırmaya gırdım fılmlerde tasların kırıldıgı soylenıyo bende 7 parca tas doktum.benım asıl sorum tas dokerken cınsel ılıskıye gırılırmı veya gırilırse neler olur tesekkur edıyorum

Sayfayı Paylaş