gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Manda Yuva Yaptı Sonunda Sögüt Dalına

Konu, 'Komik Resimler' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Uzun zamandır yapılan araştırmalar ,bulunan deliller,dinlenen tanıklar sonucunda Manda yuva yapmış sögüt dalınaa ammmann ammann yavrusunu sinek kapmış gördün mü anını yandım tiridine tiridine tiridine bandım bedeva mı sandın para virdim aldım .Türküsündeki o meşhur mandamızın sögüt dalına yuva yaptığını bulmuş olduk her ne kadar sinek yavrusunu kacırmamış olsa da daha ilerki zamanlarda onunda olacağı kanaatindeyiz efenim. İşte şimdide türkülere konu olan mandamızı ekranlara getiriyoruzz

2. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    ayyyyy inanmıyorum yuh artık nasıl çıkmışta konmuş o oraya öyle :hhh:

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Maşallah valla sonunda çıkmış gerçekten söğüt dalına :hhh::hhh:

Manda Yuva Yaptı Sonunda Sögüt Dalına konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. manda yuva yapmış söğüt dalına

manda yuva yapmış söğüt dalına

manda yuva yapmış söğüt dalına sözleri mada yuva yapmış söğüt dalına manda notaları nota notası "Manda Yuva Yapmış Söğüt Dalına" türküsü incelenerek deşifre edildi. Türkü ilk bakışta anlamsız görünse de ozanın ince zekasıyla hiciv sanatının en güzel örneklerinden biri olduğu anlaşıldı. Peki manda söğüt dalına nasıl yuva yaptı? Türküler eleştirilmek istendiğinde, sözleri anlamsız...
  2. Bendeniz aşk yuva yapmış konmuş dalıma

Bendeniz aşk yuva yapmış konmuş dalıma

aşk yuva yapmış konmuş dalıma bendeniz aşk yuva yapmış ben zora açan arsız gonca sen bana yol ver ömrün boyunca gel yanıma yat boylu boyunca hey güzeller güzeli hey cöme ön shake your body hey hey you sexy bunny eşşah mı yanı
  3. mantık evliliğimi yaptı yoksa

mantık evliliğimi yaptı yoksa

ünlü oyuncularımızdan Hatice Aslan hiç aşkı tatmadığını samimi cümlerle ifade etti..... yapılan röportajda oyuncu aşka dair konuştu...... HATİCE ASLAN'DAN AŞK İTİRAFI! İKİ KEZ EVLENEN OYUNCU, AŞKI HENÜZ TATMADIĞINI SÖYLEDİ... Serra Yılmaz'ın sunduğu yemek programının konuğu olan oyuncu Hatice Aslan, aşk ile ilgili düşüncelerini izleyenlerle paylaştı. 'Benim zaman zaman değişen bir...
  4. manda yuva yapmış söğüt dalına sözleri burada :)

manda yuva yapmış söğüt dalına sözleri burada :)

manda yuva yapmış söğüt dalına mada yuva yapmış söğüt dalına manda yuva yapmış söğüt dalınnnaa....yavrusunu sinek gapmış...:-)))))
  5. Kuru dallarla mumluk yapımı

Kuru dallarla mumluk yapımı

kuru dallarla Mumluk yapımı Dekoratif mumluk modelleri Kuru dallarla çok güzel dekorasyon fikirleri çıkıyor ortaya. Duru dallar duvarlarda hayat buluyor hatta bazen çiçek açıyor. Şimdide kuru dallarla mumluk örneklerini paylaşacağım meleklerim. Benim görselliği çok hoşuma gitti ama mum kuru dalları tutuşturur mu orasını bilemiyorum. Mumu yakmayıp dekorasyon amaçlı kullanacaksanız bence çok...

Sayfayı Paylaş