gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Mandalina kompostosu tarifi resimli yada resimsiz var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım mandalina hoşafı diye bişey varmış bununda kompostosu yapılıyormuş, tam olarak nasıl yapılıyor malzemeler neler arkadaşlarım. Gerçi yaz ama yinede bilmek istiyorum

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    sevgili misafirimiz aradığınız tarife BURAYA tıklayarak ulaşabilirsiniz
    sevgiyle kalın

Mandalina kompostosu tarifi resimli yada resimsiz var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mandalina kompostosu

Mandalina kompostosu

hanımlar eğer mandalinayı meyva olarak tüketemiyorsanız o halde kompostusunu yapın... MANDALİNA KOMPOSTOSU Malzemeler: 7-8 mandalina 1,5 su bardağı şeker Yapılışı: -Tencereye 4-5 su bardağı su koyup şekeri ilave ediniz. -Eriyinceye kadar karıştırıp kaynatınız. -Mandalinaların kabuğunu soyarak ikiye ayırınız, beyaz kabuklarını da iyice ayıklayarak çekirdeklerini çıkartıp...
  2. Saray Kompostosu Tarifi Resimli

Saray Kompostosu Tarifi Resimli

YA tv den duydum bu saray kompostosunun tam olarak resimli tarifi lazım bana arkadaşlarım. Canımda öyle bir çekti kiii anlatamam. Hadi bekliyorum soğutup iftarda da afiyetle içecem bu kompostoyu :D:D:D
  3. Enfes Saray Kompostosu Tarifi

Enfes Saray Kompostosu Tarifi

saray kompostosu, tarifi, malzemeleri, yapılışı, malzemeleri, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler SARAY KOMPOSTOSU 250 gram balkabağı 1 cay bardağı kuru üzüm 1.5 su bardağı tozşeker 4 su bardağı su 1 çay bardağı limon suyu Saray Kompostosu Tarifi Tencereye suyu alın. Kabuğu soyulup küp seklinde doğranmış kabağı, kuru üzümü, tozşeker ve limon suyunu...
  4. Mandalina Kompostosu

Mandalina Kompostosu

mandalina kompsotosu, nasıl yapılır, içindekiler, mandaline kompostosu yapılışı hakkında bilgiler sevgili melekler nefir bir komposto tarifi paylaşıyorum sizlerlee mandalina kompostosu MANDALİNA KOMPOSTOSU 7-8 mandalina 1,5 su bardağı şeker Tencereye 4-5 su bardağı su koyup şekeri ilave ediniz. Eriyinceye kadar karıştırıp kaynatınız. Mandalinaların kabuğunu soyarak ikiye ayırınız,...
  5. İrmikli kek tarifiniz var mı

İrmikli kek tarifiniz var mı

Ya ben irmik tatlısını da helvasını da pastasını da ve dahi revaniyi de çok seviyorum.Peki irmikli kek var mı?Varsa tarifini verebilirmisiniz ? :D

Sayfayı Paylaş