gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Mandalinalı Puding Tarifi Resimli

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Mandalinalı Puding Tarifi Resimli Selam kızlar sizden Mandalinalı Puding Tarifi istiyorum şayet birde varsa yapılmış olan halinin resminide eklerseniz mis olacak mis :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Mandalinalı Puding Tarifi Resimli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mandalinalı puding;

Mandalinalı puding;

MANDALİNALI PUDİNG Malzemeler: Pudingi için: 1 litre süt 1 su bardağı tozşeker 2 çorba kaşığı un 2 çorba kaşığı nişasta 1 tatlı kaşığı vanilya 1 yumurta sarısı 3 çorba kaşığı badem 2 çorba kaşığı tereyağı Sos için: 5 adet mandalinanın suyu 2 su bardağı su 1 su bardağı tozşeker 4 çorba kaşığı nişasta HAZIRLANIŞI: —Öncelikle pudingi hazırlanılır. —Bunun için önce sütü, yumurtayı ve şekeri...
  2. Çilekli Puding Nasıl Yapılır Resimli

Çilekli Puding Nasıl Yapılır Resimli

Bana resimli olarak çilekli puding tarifi yapılışı nasıl yapıldığı ile ilgili görsel ve açıklayıcı bilgi verirseniz sevünürüüüüüüüüüm. Napim Kocişim çok seviyor ramazanda da sinirli olur bari öğrenimde süpriz olsun :D:D
  3. Resimli Mandalinalı Puding Yapılışı

Resimli Mandalinalı Puding Yapılışı

Mandalinalı Puding Nasıl Yapılır Mandalinalı Puding Tarifi Hafif ve muhteşem lezzetiyle damaklarınızda tat bırakacak Mandalinalı Puding tarifini sizlere bu yazımızda sunuyoruz Melek'ler. Çocuklarınıza ve ailenize yeni bir puding şöleni yaşatmak isterseniz, buyrun o zaman :) Mandalinalı Puding Malzemeleri: 6 Yaprak Jelatin 2 Mandalina 2,5 Küçük Kutu Süt Kreması 4-5 Çorba Kaşığı Tozşeker 2...
  4. Kestaneli Puding Tarifi Resimli

Kestaneli Puding Tarifi Resimli

Kestaneli Puding Tarifi Resimli Arkadaşlar merhaba diyorum sizden bir tarif istiyorum bana biliyorsanız Kestaneli Puding Tarifini verin.
  5. Nefis Kestaneli Puding Tarifi

Nefis Kestaneli Puding Tarifi

Resimli Kestaneli Puding Tarifi Kestaneli Puding Tarifi Ağızlara layık harika bir puding tarifi vermek istiyoruz sizlere melekler, kestaneli puding :) Malzemeler: 240 g ( 1 1/4 bardak) sut kremasi 17 g (1 1/3 yemek kasigi) tuzsuz tereyagi 1 1/2 cm lik boyuna cizilmis vanilya cubugu (ya da 1 tatli kasigi vanilya esansi) 4 yumurta sarisi 24 g (2 yemek kasigi seker) 17 g (1 1/2 yemek...

Sayfayı Paylaş