gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Manga’nın Eurevision Şarkısı Tanıtıldı 2010

Konu, 'Müzik Haberleri' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

manganın resimleri eurevision Bu sene eurevision şarkı yarışmasına Manga adlı Grup katılacak ülkemiz adına. Manganın Eurevision ( erovizyon ) şarkı yarışmasında bizleri temsiz edeceği şarkı çok hoş. Ben beğendim. Umuyorum sizler de beğeneceksiniz. Ama burda amaç tüm dünyanın beğenmesi. Bu yıl Eurevision yarışmasında ilk 3e girmeyi hedefledik gene. Manga Erovision şarkı yarışmasında başarılı olacak.

2. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    ben beğenmedim sona bile giremez bence bu şarkı :S

3. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    bende beğenmedim..ama yinede başarılar dilerim

4. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ben beğenmedim:S

5. eminegelin

eminegelin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    hic güzel deyillll...

6. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    yaaaa bende katılıyorum kıslar size.şöööle hareketli yani içi gıdıklayan çosturan bi müziği yoook.ama işallah ii olur ne diyelim

7. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Ben mangadan daha farklı birşeyler beklerdim açıkçası..birinci olacağını sanmıyorum

Manga’nın Eurevision Şarkısı Tanıtıldı 2010 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türk şarapları Londra'da tanıtıldı

Türk şarapları Londra'da tanıtıldı

Birbirinden lezzetli Türk şarapları, İngiltere'nin başkenti Londra'da aralarında şarap uzmanları, yemek yazarları, ünlü restoranların şeflerinin bulunduğu bir topluluğa tanıtıldı. 9 ayrı firmanın ürettiği 20'ye yakın şarabın Londra'nın ünlü Sofra restoranda yapılan tanıtımı, Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Taste of Anatolia dergisinin organizasyonu ve Sofra restoranlar zincirinin...
  2. yeni Türk liraları tanıtıldı

yeni Türk liraları tanıtıldı

yeni paraların üstündeki kişiler paraların üstündeki kişiler türk liralarının paranın türk paralarının Para Reformu çerçevesinde 1 Ocak 2009'da tedavüle girecek Türk Lirası banknotlarının ön yüzünde Atatürk portreleri yer alacak. EN DÜŞÜK BANKNOT 5 YTL Merkez Bankası İdare Merkezinde, 1 Ocak 2009'da tedavüle çıkacak Türk Lirası banknot ve madeni paraların tanıtım toplantısı düzenlendi....
  3. 2013 model arabalar tanıtıldı mı ?

2013 model arabalar tanıtıldı mı ?

Daha gerçi 2012 model arabaların çoğunu gördük ama büyük firmalar bir kaç yılı birden planlıyorlar diye düşünüyorum. Acaba tanıtımı yapılan 2013 model arabalar var mı ? Varsa başlık başlık açarsanız sevinirim. Örneğin 2013 Renault Megane gibi :D
  4. Windows 8 Newyork 'ta Tanıtıldı

Windows 8 Newyork 'ta Tanıtıldı

Bu konu windows 8 tanıtıldı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, teknolojinin hızına yetişmek mümkün değil. Micrososoft daha önce tanıtım videosunu yayınladığı ve bizim de forumumuzdan sizlerle paylaştığımız Windows 8 'i Newyork' ta tanıttı. İşte detaylar.... Microsoft'un uzun zamandır beklenen işletim sistemi Newyork'ta görücüye çıktı.Dünyada bir milyardan fazla...
  5. İphone 6'dan önce, Galaxy Alpha Tanıtıldı

İphone 6'dan önce, Galaxy Alpha Tanıtıldı

Galaxy Alpha teknik özellikleri nedir,galaxy alpha için tüm bilgiler,iphone 6'nın tek rakibi galaxy alpha,galaxy alpha iphone 6 dan önce tanıtıldı,galaxy alpha ne kadar,galaxy alpha'nın satış fiyatı nedir,galaxy alpha kamerası nasıl,galaxy alpha appleseverlerin dikkatini çekti Apple'ın beklenen en yeni nesil iPhone'u iPhone 6'ya rakip olarak geldiği düşünülen Galaxy Alpha görkemli bir...

Sayfayı Paylaş