gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Manga - Beni Benimle Bırak - AKOR (versiyon 1)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

manga beni benimle bırak akor beni benimle bırak akor notaları tab manga notaları F#m
    Al bu dünya, al senin olsun
    F#m E F#m
    Benim hiç gözüm yok, hepsi senin olsun

F#m Bm A Bm F#m
    Ama son bir dilegim var senden su gaybana dünyada
    Bm A Bm
    Varini, yogunu al, hepsini al da

F#m E A
    Beni benimle birak
    F#m E Bm F#m
    Beni benimle bu cehennemde
    F#m E A
    Ruhum senden çok uzak
    F#m E F#m
    Yabanciyim senin cennetine

F#m E F#m
    Al bu dünya, al senin olsun
    F#m E F#m
    Ne olur benden artik uzak dur
    F#m Bm A Bm
    Bi günahim varsa isledigim, o benim borcumdur
    F#m Bm A Bm
    Sen varini yogunu al , hepsini al da

Nakarat
    F#m5 E5 A5 B5
    Beni benimle birak
    F#m5 E5 A5 B5
    Beni benimle bu cehennemde
    F#m5 E5 A5 B5
    Ruhum senden çok uzak
    F#m5 E5 A5 B5
    Yabanciyim senin cennetine

2. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

selam
    şarkılar güzelde bu e f g ne oluyor

Manga - Beni Benimle Bırak - AKOR (versiyon 1) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Sesinde Kendimi Bıraktım ..

Ben Sesinde Kendimi Bıraktım ..

Dur dediğini hatırlıyorum ben giderken.. Sesim kısıktı cevap veremedim.. .. Çığlıklarım içime gömüldü Yokluğun derindi ulaşamadım.. Sana yakın olduğum kadar uzaktım.. Ruhumun uçurtması takıldı dilime Söylenmesi gerekenleri söyleyemedim.. Gözlerimi kaçırdım gözlerinden ; gözlerin takılı kaldı göğüs kafesime ve deldi geçti beni.. Çırpınışlarım karaya vuran bir balık gibiydi.....
  2. Yalın - Günaydın - TAB (versiyon 1)

Yalın - Günaydın - TAB (versiyon 1)

yalın günaydın tab günaydın tab yalın solo ------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------ --7h8-8--10-10/12-12-12--14h15-14-12-12--10-10--8-8--7-5---------- ------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------...
  3. Teoman - Oğul - TAB (versiyon 1)

Teoman - Oğul - TAB (versiyon 1)

e|------------------------------------------------------| B|------------------------------------------------------| G|--2-2-4-0 0 0 ----------------------------------------| D|--------------4--5------------------------------------| 2x A|------------------------------------------------------| E|------------------------------------------------------|...
  4. Teoman - Papatya - TAB (versiyon 1)

Teoman - Papatya - TAB (versiyon 1)

teoman papatya tab Intro: e|-----1-------1-------1--------| b|---1---1---1---1---1---1------| g|------------------------------| d|-3-------4-------3------------| a|-------------------------3~~--| e|------------------------------| Riff 1: e|--------------------| b|--------------------| g|--------------------| d|-6s8-8-8-8---6-8----| Intro: tekrar riff1 3 defa ve a|-6s8-8-8-8---6-8----|...
  5. Teoman - Paramparça - TAB (versiyon 1)

Teoman - Paramparça - TAB (versiyon 1)

paramparça tab teoman paramparca tab Ara melodi e--------------------------------------------------------- B----------------------------------------7-7-------------- G--------4-6-------4-6-------6---------7-----9------6----- D--5---------4-----------------8-9----------------9------- A----------------------7------------------------------9---...

Sayfayı Paylaş