gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Manga - Beni Benimle Bırak

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Al bu dünya, al senin olsun Benim hiç gözüm yok, hepsi senin olsun Ama son bir dilegim var senden su gaybana dünyada
    Varını, yogunu al, hepsini al da

Beni benimle bırak
    Beni benimle bu cehennemde
    Ruhum senden çok uzak
    Yabancıyım senin cennetine

Al bu dünya, al senin olsun
    Ne olur benden artık uzak dur
    Bir günahım varsa isledigim, o benim borcumdur
    Sen varını yogunu al , hepsini al da

Beni benimle bırak
    Beni benimle bu cehennemde
    Ruhum senden çok uzak
    Yabancıyım senin cennetine

Manga - Beni Benimle Bırak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Manga - Libido

Manga - Libido

Kolay geliyor değil mi herşey sana ? Yıkmak dökmek vurmak ona buna İçiyoruz herşeyi içiyoruz doya doya Ayak uydur sen de sen de hadi, hadi bana Yeni jenerasyon geliyor adı X Ne kadar da hoş ne kadar da ciks Alternatif gençlik şimdi ayakta Zıplamaya hazırsan durma zıpla Zıpla, durma Kızıl mı kızıl kızıl saçlar Ayağında üç çizgi üç çizgi pabuçlar Tanıdık geliyor bu tavırlar Zıplamaya hazırsan...
  2. Manga - Kapkaç

Manga - Kapkaç

Faili meçhul olduk hepimiz Kesildi dilimiz kesildi sesimiz Nereye kadar daha gideceksiniz? Satılık değiliz, bunu böyle biliniz Kimleri kestiniz kimleri yediniz? Sandınız ki bizi iyi yemlediniz Nereye kadar daha gideceksiniz? Satılık değiliz, bunu böyle biliniz “Giydiğiniz şeyler uymadı bize beyler” Diye sokakları bile dar ettiniz Nereye kadar daha giydireceksiniz ? Satılık değiliz bunu...
  3. Manga - İtildik

Manga - İtildik

Bir kez daha kazık yedik bekledik Durduk mal gibi, gene güvendik, Gene inandık, gene sevindik Umutsuzluğa düşünce bile direndik Engel tanımayıp yolumuza devam ettik derken, bir şeyi geç anladık; Meğer asıl engel bunca zaman inandığımız insanlarmış... farkettik Gene kazık yedik, gene güvendik, Bütün düşler boşuna merdiveni olmayan bir kuyuya itildik, itildik, itildik, biz itildik! Tam...
  4. Ben Sesinde Kendimi Bıraktım ..

Ben Sesinde Kendimi Bıraktım ..

Dur dediğini hatırlıyorum ben giderken.. Sesim kısıktı cevap veremedim.. .. Çığlıklarım içime gömüldü Yokluğun derindi ulaşamadım.. Sana yakın olduğum kadar uzaktım.. Ruhumun uçurtması takıldı dilime Söylenmesi gerekenleri söyleyemedim.. Gözlerimi kaçırdım gözlerinden ; gözlerin takılı kaldı göğüs kafesime ve deldi geçti beni.. Çırpınışlarım karaya vuran bir balık gibiydi.....
  5. Gamze Özçelik "Ben Burdan Atlarım" Sunuculuğunu Bıraktı!

Gamze Özçelik "Ben Burdan Atlarım" Sunuculuğunu Bıraktı!

Bu sayfa; Gamze Özçelik "Ben Burdan Atlarım" Sunuculuğunu Bıraktı haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranların yeni yarışma programı Ben Burdan Atlarım geçtiğimiz cuma gecesxi ekranlara gelmişti. İlk önce pazar günü yayınlanacağı belirtilen dizinin cuma günü yayınlanması sunucu Gamze Özçelik'i işinden etti. Cuma günü yayınlanan dizisi Arka Sokaklar ile...

Sayfayı Paylaş