gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Manga - Hepsi Bir Nefes

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Dünya ne verdi ki baksana; hep acı, hep dert Boşver dünde kalsın o acılar dinecek bir gün elbet Yıllar günler gibi akmaya başladığında
    Kaldır kadehini sen de şairin satırlarına
    Şu üç günlük dünyada

Ey kör anla bu yer bu gök boş
    Bırak onu bunu gönlünü hoş tut hoş
    Şu durmadan dağılan alemde
    Hepsi, hepsi bir nefestir
    Gerisi boştur boş

Dünya ne verdi ki baksana; hep acı hep dert
    Ama ne acı kalacak ne de dert perde kapanınca
    Zevk almayı öğrenmek gerek çok geç olmadan
    Kaldır kadehini sen de şairin satırlarına
    Şu üç günlük dünyada

Ey kör anla bu yer bu gök boş
    Bırak onu bunu gönlünü hoş tut hoş
    Şu durmadan dağılan alemde
    Hepsi, hepsi bir nefestir
    Gerisi boştur boş

Manga - Hepsi Bir Nefes konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Derin bir nefes al

Derin bir nefes al

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Yakup Ekin - Bir Nefes

Yakup Ekin - Bir Nefes

Bir nefes kadar kısaymış Aşk dediğin bir şakaymış Alacaklarına saymış kader bu [2] Hiç kimse bilmez... Bilemez! Gönül ister ama... Sevemez! Sürükler peşine aşkın... Kimselere diyemez! Bir günahmış bir hataymış Belki birazcık yaşanmış Alacaklarına saymış Kader bu! [2] Hiç kimse bilmez... Bilemez! Gönül ister ama... Sevemez! Sürükler peşine aşkın... Kimselere diyemez!
  3. Manga - Bir Kadın Çizeceksin

Manga - Bir Kadın Çizeceksin

Ne kadar oldu bu hayata geleli "Söyle, ne olacaksın büyüyünce" diye sorulan sorular tarih oldu, ama senin kafan hala dolu İşte benim, işte senin, işte onun diye paylaşıyorsun hayatı üç kuruş sevginle Ne? O da mı aldattı seni be? Eee? Ne kaldı geriye? Bak sen ne yazık ki klasik bir tablosun dostum Ne yaparsan yap boşsun Tamam okumuşsun, ama yetmez, sadece bununla dertler bitmez...
  4. Gözlerinden bir yudum nefes alıp

Gözlerinden bir yudum nefes alıp

gözlerinden bir yudum nefes alıp alıp sana yazıyorum yine Gözlerinden bir yudum nefes alıp alıp sana yazıyorum yine. Yürek mürekkebiyle yazılmış onca karalamaya inat seni yaşıyorum satırlarımda. Sen ve ben. aynı şehrin sabahında aynı güneşle uyanan iki sevdalı. İmkansızlığın içinde, yokluğun acı nefesinde " aşkı " soluyan iki yürek. Boş ver adamım. Suyla ateşin, geceyle güneşin...
  5. Bir ses ,nefes ver..

Bir ses ,nefes ver..

Bir ses ,nefes ver.. Sensiz akşam karanlıgında odamın duvarları arasına Hüzün kundaklı sırdaş hayallerimi örtüyorum Yüreğimi köşeye sıkıştırdım en kuytusunda sensizlik sancısıyla Yorgun Hayatımın Yılgın ateşinin külleri arasında yaşarken varlığındaki yokluğunla Boynu bükük çığlıklar uyanıyor sessizliği yırtarak geride kalan enkazında Masal olsaydı yaşadıklarım, belki umut olurdu...

Sayfayı Paylaş