gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Manga - Her Aşk Ölümü Tadacak

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Kimileri kaybolur unutulur hatta sesi bu şehirde Bir gidenle, bir kalanın bilinir hikayesi Kimileri hayattan mutlu sonlar çalar bu şehirde
    Kiminin de bizim gibi yarım kalır hikayesi

Bir hüzün şehri ayırdı bizi
    Ve bu son olmayacak
    Gözyaşıyla beslediği
    Her aşk ölümü tadacak

Ne dualar kurtarır bizi artık ne de zaman
    Unutabilmek gerek bazen ağlamadan
    Ne yeni bir aşk avutur bizi ne de geçmişin izi
    Kabullenmek gerek bazen yenilgiyi

Bir hüzün şehri ayırdı bizi
    Ve bu son olmayacak
    Gözyaşıyla beslediği
    Her aşk ölümü tadacak

Manga - Her Aşk Ölümü Tadacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşk öldü ya evlilik

aşk öldü ya evlilik

öyle zamanlarda kadınlar hayal kırıklıklarını erkekler gibi ihanet ederek göstermezler. Ama bu, hiç olmaz demek değildir. İnsan her zaman insandır. Kadınlar da erkekler kadar sık olmamakla birlikte, ih Böyle zamanlarda kadınlar hayal kırıklıklarını erkekler gibi ihanet ederek göstermezler. Ama bu, hiç olmaz demek değildir. İnsan her zaman insandır. Kadınlar da erkekler kadar sık olmamakla...
  2. Yıldız Tilbe - Aşk Denen Ölüm

Yıldız Tilbe - Aşk Denen Ölüm

Sanki hiç görmedim Sanki hiç sevmedim Herşey ne kadar oldu bir hayal Saklanır gerçeğim Nerde sevdiklerim Nerde sonsuz aşklar Acıttı beni Unuttu beni verdiğin hazlar Yine geceler uzun Yine güneşimin gözleri kara Aşk yine başımda Yana yana kül oldum Yine geriliyorum çarmıhına Aşk Denen Ölümün
  3. Aşk Öldü...! Nasıl Bilirdiniz ?

Aşk Öldü...! Nasıl Bilirdiniz ?

hepimiz biraz katiliz... hepimiz öldürmüşüzdür muhakkak aşkı... mavi sakal dinlerdim üniversite yıllarımda... aşk öldü nasıl bilirdiniz?? volume sonda... yürekler uçuyo tabi o zamanlar... aşk henüz hayatta.. öleceğinden bihaber... şimdi yine mavi sakal'dan yine aynı şarkı... volume; mümkünse hiç duymayayım modunda... aşk mı? o çoktan ölmüş...
  4. Aşk VE ölüm..

Aşk VE ölüm..

Aşk VE ölüm.. 9.SINIF Şuan dersteyiz.yanımda dünya tatlısı bir kız oturuyor.Yüzüne bakmaya kıyamıyorum.onu ne kadar çok sevdiğimi bilmiyor.o benim en yakın arkadaşım. beni sadece arkadaşı olarak görüyor.nedenini bilmiyorum ama kendimden çok utanıyorum... 10.SINIF Evdeydim arayıp erkek arkadaşıyla tartıştığını ve bana ihtiyacı olduğunu söyledi.sonra bize . geldi.bana sıkı sıkı sarılıp...
  5. o gece bende öldüm aşkım

o gece bende öldüm aşkım

o gece yine her zamanki kalabalık ve sıkıcı gecelerde oldugu gibi sıradan başlamıştı. O her zamankinden farklı olarak başka bir heyecan yaşıyordu bu gecede. Aslında neden bu gecede bulunduğunun bile bir mantıklı açıklaması yoktu. Bu gece diye bahsettigimiz şey aslında onun en sevdiginin yani ilk ve sonsuz aşkının düğün gecesiydi. Gülmek istemiyordu ama aglamakta istemiyordu aynı zamanda....

Sayfayı Paylaş