gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Manga - Kandırma Kendini

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

anlızlığın doldururken içimi izliyorum yavaşça gidişini görüyorum rüyanın bitişini
    karanlığın içine usulca sinişini

günler,haftalar,aylar geçiyor
    acı veren gerçek her gün sensiz doğuyor
    bir el var sanki , beni yavaşça boğuyor

sen aslında sen sen değilsin
    sendeki ben de ben değilim
    bir sen var bende senden farklı
    bir ben var sende benden ayrı

kandırma kendini
    kabul et artık o da tıpkı senin gibi
    sürdürüyor insan denen neslini
    kırıyor, vuruyor, yıkıyor, döküyor, söküyor, alıyor, kaçıyor, gidiyor

arar , sorar belki bulursun
    bulunca elbet durulursun
    en sonunda gururuna kapılıp gider
    kaybolursun

belki de hislerim oldu bir saplantı
    yavaşça öldüren bir bulantı
    acılarla dolu pis bir kalıntı
    bitmez oldu lanet olası bu takıntı

günler,haftalar,aylar geçiyor
    bir el var sanki , beni yavaşça boğuyor

sen aslında sen sen değilsin
    sendeki ben de ben değilim
    bir sen var bende senden farklı
    bir ben var sende benden ayrı

kandırma kendini
    kabul et artık o da tıpkı senin gibi
    sürdürüyor insan denen neslini
    kırıyor, vuruyor, yıkıyor, döküyor, söküyor, alıyor, kaçıyor, gidiyor

arar , sorar belki bulursun
    bulunca elbet durulursun
    en sonunda gururuna kapılıp gider
    kaybolursun

Manga - Kandırma Kendini konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Manga - Yalan

Manga - Yalan

Elimde saç tokan Güneş misali mis kokan Bıraktığın tek parçan Bir de kocaman bir yalan Affedilmek istemedin Nefretimi bekledin Seni senden başka Kimse, kimse, kimse affedemez Bazı şeyler için İyi olmak yetmiyormuş Sevilmek için, aşk için İyi olmak yetmiyormuş Aşk biraz palavradır Biraz da aşna, aşna fişna Biraz da yalandandır Sevmek birisini ömür boyu Platonik olma, değmez ona, yazık sana...
  2. Manga - Libido

Manga - Libido

Kolay geliyor değil mi herşey sana ? Yıkmak dökmek vurmak ona buna İçiyoruz herşeyi içiyoruz doya doya Ayak uydur sen de sen de hadi, hadi bana Yeni jenerasyon geliyor adı X Ne kadar da hoş ne kadar da ciks Alternatif gençlik şimdi ayakta Zıplamaya hazırsan durma zıpla Zıpla, durma Kızıl mı kızıl kızıl saçlar Ayağında üç çizgi üç çizgi pabuçlar Tanıdık geliyor bu tavırlar Zıplamaya hazırsan...
  3. Manga - Kapkaç

Manga - Kapkaç

Faili meçhul olduk hepimiz Kesildi dilimiz kesildi sesimiz Nereye kadar daha gideceksiniz? Satılık değiliz, bunu böyle biliniz Kimleri kestiniz kimleri yediniz? Sandınız ki bizi iyi yemlediniz Nereye kadar daha gideceksiniz? Satılık değiliz, bunu böyle biliniz “Giydiğiniz şeyler uymadı bize beyler” Diye sokakları bile dar ettiniz Nereye kadar daha giydireceksiniz ? Satılık değiliz bunu...
  4. Manga - İtildik

Manga - İtildik

Bir kez daha kazık yedik bekledik Durduk mal gibi, gene güvendik, Gene inandık, gene sevindik Umutsuzluğa düşünce bile direndik Engel tanımayıp yolumuza devam ettik derken, bir şeyi geç anladık; Meğer asıl engel bunca zaman inandığımız insanlarmış... farkettik Gene kazık yedik, gene güvendik, Bütün düşler boşuna merdiveni olmayan bir kuyuya itildik, itildik, itildik, biz itildik! Tam...
  5. Manga finaldeeeeeee

Manga finaldeeeeeee

Eurovision yarismasinin 2.ci elemesinde tek rock gurubu olarak yarisan Manga türkiyeyi süper temsil etti 16 ülkenin sahne showlari Manga gurubunun sahne showlarinin yaninda sönük kaldi uzun zaman sonra ilk defa güzel bir sarkı sahne show olan gurup manganin oldu... dilerim cumartesi günki finalde de ayni heyecani bizlere yasatir.... KOMŞUNUN TARKAN'I FİNALLERİ GEÇEMEDİ!...

Sayfayı Paylaş