gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Manga - Şehr-i Hüzün (2009)

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

01.Gün Doğumu
    02.Gün Beni Benimle Bırak
    03.Dünyanın Sonuna Doğmuşum
    04.Cevapsız Sorular
    05.Evdeki Ses
    06.Her Aşk Ölümü Tadacak
    07.Şehr-i Hüzün
    08.Hayat Bu İşte
    09.Üryan Geldim
    10.Tek Yön Seçtiğim Tüm Yollar
    11.Gecenin Ritmi
    12.Hepsi Bir Nefes
    13.Sessizlik Sona Erdi
    14.Kaçamak Faslı
    15.Alışırım Gözlerimi Kapamaya
    16.Gün Batımı

Manga - Şehr-i Hüzün (2009) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Manga - Yalan

Manga - Yalan

Elimde saç tokan Güneş misali mis kokan Bıraktığın tek parçan Bir de kocaman bir yalan Affedilmek istemedin Nefretimi bekledin Seni senden başka Kimse, kimse, kimse affedemez Bazı şeyler için İyi olmak yetmiyormuş Sevilmek için, aşk için İyi olmak yetmiyormuş Aşk biraz palavradır Biraz da aşna, aşna fişna Biraz da yalandandır Sevmek birisini ömür boyu Platonik olma, değmez ona, yazık sana...
  2. hüzün

hüzün

Saçların epeyce dağılmış dudakların duvara çarpmıs çözüldüm. Çünkü ben senin sözündüm. Aşka secilmişti tüm vakitler. Seçildin. Çünkü sen bir çicektin. Alıp başımı gidiyorum; yeşil başlı kumsallara.. Güneştin.. Çünkü bedenimdeki ateştin ---- Bir nefeslik dinlenişti hüzün... Hep bir gülümseyişe aralanan dudaklarımı büzmekti... Hayatın şaşırtma kuvveti öylesine büyüktü ki...Kocaman...
  3. 2009 un en iyi telefon adayları

2009 un en iyi telefon adayları

en iyi telefonlar ve fiyatları 2009 un en iyi telefonu cep telefonu 2009 un güzel telefonları Her sene GSMA tarafından Mobile World Congress etkinliği çerçevesinde seçilen yılın en iyileri ödülleri için adaylar belirlendi. Barcelona'da gerçekleştirilen Mobile World Congress dahilinde her sene mobil dünyanın en iyileri ödüllendiriliyor. Geçen sene "Yılın cihazı" ödülü Sony Ericsson...
  4. Onur Akın - 2009 - Mor Bir Hüzün

Onur Akın - 2009 - Mor Bir Hüzün

1. Altın Gözlü Çocuk Şiir: Nazım Hikmet Ran Müzik: Onur Akın 2. Yüreğimdesin Şiir: İbrahim Karaca Müzik: Onur Akın 3. Cahil Beşir Şiir: Turgut Uyar Müzik: Onur Akın 4. Mor Bir Hüzün Şiir: Gülbahar Uluer Müzik: Onur Akın 5. Narçiçeğim Şiir: Dursun Ali Akınet Müzik: Mehmet Gümüş 6. Bir Eski Resim Şiir: İbrahim Karaca Müzik: Onur Akın 7. Çaresizim Şiir: Avni Kaysal Müzik: Onur Akın 8....
  5. 2009'un en iyi buluşu nedir?

2009'un en iyi buluşu nedir?

2009 yılını geride bırakmamıza sayılı günler kaldı.2009 Yılının en iyi buluşu nedir biliyormusunuz?Bence bilmiyorsunuz yada sizlere göre; plazma,lep****cep telefonu vs..Ama malesef öyle değil:DMesela benim için en iyi buluş internet ama internet bulunalı baya bir yıl oldu:D Buyrun melekler bakın bakalım 2009 da en iyi buluş neymiş???? 2009'un en iyi buluşu nedir? 1987’den beri “The Best...

Sayfayı Paylaş