gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Mango 2008 Yaz Penelope Koleksiyonu

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Mango 2008 Yaz Penelope Koleksiyonu [​IMG] [​IMG]

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 22 Temmuz 2008
  2. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Mango 2008 Yaz Penelope Koleksiyonu
    ben tek bisey soylemek istiyorum penelope cruzun kardesini kendisinden daha guzel buluyorum

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

hatun kıyafetlerden daha güzel
    ellerine sağlık adminim

4. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

katılıyorum aynen:D

Mango 2008 Yaz Penelope Koleksiyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mango - MNG 2009 Penelope Cruz Kış Koleksiyonu

Mango - MNG 2009 Penelope Cruz Kış Koleksiyonu

mango çanta 2009 mango çanta modelleri kaşe mont modelleri mont kaşe 2009 Kış Mont Modelleri Bu uzun deri mont kış günlerinde dolabınızda bulunması gereken bir kurtarıcı gibi değil mi? Bu kaşe mont ise uzun mont tercih etmeyenler için... Siz de benim gibi daha spor ve rahat giyimden hoşlanıyorsanız bu deri mont rengiyle de tam size hitap eden cinsten... Ofis şıklığınız için mükemmel...
  2. Penelope Cruz 2008-2009 Kış Koleksiyonu

Penelope Cruz 2008-2009 Kış Koleksiyonu

Marka :Mango Bu yaz Mango için bir koleksiyon hazırlayan Penelope Cruz 2008 2009 kış sezonu içinde bir koleksiyon hazırladı. Penelope Cruz Mango 2008 2009 kış koleksiyonunda triko, süveter, mont, pantolon yani anlayacağınız bütün kıyafetlerden bir seçme var., _________________
  3. Mango Yaz Nude Koleksiyonu

Mango Yaz Nude Koleksiyonu

Anlaşılan Mango bu yıl hiç hız kesmeden koleksiyonlara devam edecek. Baksanıza diğer markalar gibi sadece bir yaz ve kış koleksiyonu yapıp kenara çekilmiyor. Bu koleksiyon sanırım sadelikten hoşlanan bayanlar için tasarlanmış. Koleksiyona baktığımızda pudra tonlarının hakim olduğu parçalar, pileler, iri çiçek desenli etekler göze çarpıyor.
  4. Mango Yaz Koleksiyonu

Mango Yaz Koleksiyonu

Mango Yaz Koleksiyonu modellerini de paylaşırsanız çok sevinirim ben mango markasını çok seviyorum ve bu yaz ne modeller var merak ettim.
  5. Mango 2012 Yaz Koleksiyonu

Mango 2012 Yaz Koleksiyonu

2012 mango yaz koleksiyonu mango 2012 modelleri Moda dünyasında isim yapmış kaliteli ve şık tasarımların adı olan Mango, bu yaz sezonunda da yine muhteşem tasarımlara imzasını atmış ve görünen o ki, yine biz kadınların kalbini fethetmeye devam edecek Melek'ler:) Biz de Mango 2012 yaz koleksiyonu arasında yer alan şık modelleri sizler için bu sayfamızda topladık, eminiz ki beğeneceksiniz...

Sayfayı Paylaş