gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Mango 2010 Yaz Ayakkabı Çanta Modelleri

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

mango çanta modelleri yaz ayakkabıları ayakkabı çanta modelleri mango 2010
    Ünlü İspanyol markası Mango'nun yeni sezon koleksiyonu doğallık ve rahatlık temaları üzerine kurulmuş. Natürel renkler, düz detaylar, bohem aksesuarlar özellikle öne çıkıyor.
    Koleksiyonun ayakkabı ve çanta modelleri ise konforlu bir şıklığın yanı sıra, özel akşamlar için de çok uygun.

Özellikle ilk resimdeki ayakkabı ve çantayı çok beğendim ben kızlar eminim Mango'nun 2010 Yaz ayakkabı-çanta koleksiyonunda sizin zevkinize uygun modellerde vardır :tik:

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    ayakkabıyı çok beğendim :)

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    mangoda cok güzel ürünler var :))

4. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    paylşm için teşekkürler

Mango 2010 Yaz Ayakkabı Çanta Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Guess 2010 ilkbahar-yaz ayakkabı çanta modelleri

Guess 2010 ilkbahar-yaz ayakkabı çanta modelleri

guess türkiye çanta guess çanta türkiye canta turkiye ayakkabı GUESS 2010 İLKBAHAR-YAZ AYAKKABI ÇANTA MODELLERİ
  2. Mango 2010 ilkbahar/yaz ayakkabı modelleri

Mango 2010 ilkbahar/yaz ayakkabı modelleri

ilkbahar yaz ayakkabı modelleri 2010 ilkbahar yaz ayakkabı modelleri 2010 modası mango mango Mango dan ilkbahar ve yaz sezonunda çok şık ve bir o kadar rahat ayakkabılar Mango mağazalarında bizleri bekliyor.Yeni sezon ayakkabı modellerinde benim dikkatimi çeken yüksek dolgulu topuklara geri dönüş yapıldığı.Hatırlayanlar olacaktır birkaç sene öncesine kadar bu tür topuklar çok modaydı.Spor ve...
  3. Mango 2010 çanta modelleri

Mango 2010 çanta modelleri

mango çanta modelleri mango çanta canta fiyatları modelleri ve fiyatları çantaları Biz bayanların vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan çantalar Mango modelleriyle şıklığı ve rahatlığı kollarda birleştiriyor.Yeni sezon çanta renklerinde genelde pastel tonları tercih eden Mango çanta modelleriyle sizleri başbaşa bırakıyorum
  4. 2010 İlkbahar-Yaz Elle Ayakkabı ve Çanta Modelleri

2010 İlkbahar-Yaz Elle Ayakkabı ve Çanta Modelleri

elle ayakkabı 2010 modelleri elle ayakkabı 2010 modelleri Ünlü marka Elle 2010 yaz sezonuna içinde çok farklı temayı bulunduran bir koleksiyonla giriyor...Özellikle yüksek topuklu ayakkabıların dikkat çektiği 2010 İlkbahar-Yaz Elle Ayakkabı ve Çanta Modellerini beğeninize sunuyorum kızlar :tik:
  5. 2010 ilkbahar/yaz Hotiç ayakkabı ve çanta modelleri

2010 ilkbahar/yaz Hotiç ayakkabı ve çanta modelleri

hotiç hotiç 2010 yaz ayakkabı modelleri ayakkabı modelleri 2010 2011 ilkbahar yaz Ayakkabı ve çanta markalarının önde gelen kaliteli markalarından biri olan Hotiç 2010 ilkbahar yaz yepyeni koleksiyonuyla yine birçok hanımın ortak tercihi olacak.Kaliteyi ve şıklığı bir arada bulmak isteyen tüm bayanlar için işte yepyeni koleksiyon

Sayfayı Paylaş