gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Mango pudra renkli aksesuar modelleri

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

pudra rengi aksesuar pudra rengi elbise modelleri ceket etek ceketler 2010 yazına damgasını vuracak olan renklerden biri olan pudra rengine aksesuarlarında bol bol yer veren Mango dan sizler için seçmiş olduğu pudra renkteki aksesuar modellerini paylaşıyorum
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Bende bu rengi çok seviyorum çok yumuşak.sağol canım paylaşım için:bebem:

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    babeti cok hoss ayrıca cantasıdaa

4. tubish13

tubish13 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok şık ve bu renge bayılıyorum..

5. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    çok hoş bir renk cnm emeğine sağlık:D

6. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Bu renk çok asil duruyor.bu yıl beyazlarla giymenin moda olduğunu duymuştum

Mango pudra renkli aksesuar modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pudra Rengi Çanta Modelleri

Pudra Rengi Çanta Modelleri

pudra rengi pudra rengi canta çanta modelleri çantalar pudra rengi, 2011, çanta, modelleri, çeşitleri hakkında detaylı bilgiler Son sezonların tartışmasız en moda rengi pudra...Pudra rengini abiyeden spora kadar her türlü giysi ve aksesuarda görmemiz mümkün... Şimdi bu yazımızda sizlere pudra rengi çanta örneklerini sunuyoruz melekler...
  2. Pudra Rengi Ayakkabı Modelleri

Pudra Rengi Ayakkabı Modelleri

pudra rengi pudra rengi ayakkabı modelleri ayakkabı ayakkabılar 2011 pudra rengi, 2011, ayakkabı, modelleri, topuklu ayakkabı, çeşitleri, koleksiyonu hakkında detaylı bilgiler Sezonun en trend rengi pudra hiç şüphesizki...Pudra çılgınlığı ayaklarıda sardı ve birbirinden şık pudra rengi ayakkabılar görücüye çıktı... Buyrun melekler 2011 pudra rengi ayakkabı modelleri...
  3. Mango 2012 Aksesuarları

Mango 2012 Aksesuarları

mango aksesuar mango 2012 2012 mango aksesuar Kıyafetlerin tamamlayıcısı aksesuarlar çeşit çeşit bu yıl da kullanılmaya devam edilecek melekler :) Özellikle iri takıların revaçta olacağı aksesuar modasında sizler için Mango aksesuarlarını inceledik ve bazılarını sizlerle paylaşmak istiyoruz.. :)
  4. Mango 2012 Yaz Aksesuarları Serisi

Mango 2012 Yaz Aksesuarları Serisi

mango 2012 yaz mango aksesuar Sevgili melekler, Mango 2012 yaz koleksiyonu yine cıvıl cıvıl ve rengarenk :) Bu renk harmonisi içinde beyazın ağırlığı da hissediliyor. Bu güzel koleksiyonda ki aksesuarları unutmayalım dedik ve Mango 2012 yaz koleksiyonundan şık Mango aksesuar çeşitlerini sayfamıza taşımak istedik. İşte sizler için seçtiklerimiz.. :)
  5. Muhteşem Pudra Renkli Abiyeler 2013

Muhteşem Pudra Renkli Abiyeler 2013

Bu konu; Muhteşem Pudra Renkli Abiyeler 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, hemen her sezonda ünlü markaların kreasyonları incelendiğinde mutlaka pudra rengi abiyelere rastlanır. Müşterilerin talepleri doğrultusunda çalışan firmalar, pudra renge olan talep nedeniyle bu renkte abiyeler de ağırlık verirler. 2013 yazında da pudra renk yine revaçta. Bunu 2013 yılının ilk ödül...

Sayfayı Paylaş