gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Mangodan gelen mucize

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

mangonun yararlari mangonun faydalari faydaları yararları mango nun faydalari Bilmediğimiz ne faydaları var Mango Suyu; Gözler ve cilt için faydalıdır. Kansere karşı vücudu koruyucu etkisi vardır. Serbest radikalleri yok eden beta karoten bakımından zengindir.Vücudumuz, beta karoteni aynı zamanda A vitamini yapmak için kullanır ki, A vitamini de cilt, göz ve akciğer sağlığımız için önemlidir
    superonline

2. necla

necla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Mangodan gelen mucize
    paylasim icin tesekkurler

3. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

su mangoyla ilgili bi anim vardir benim anlatayim hemen...
    esim bi gun mango almis geldi ...dedim bu ne .....dedi mango....dedim ne ise yarar bu....dedi meyve cok vitaminliymis...bi tadina baktim dedim idtemiyom ben o vitamini neyse adam dedi cildi cok iyiymis bunun kabuklari ve suyu...sandim adam dalga geciyo...icimden dedim sen ne anlarsin...ertesi gunu dergi okuyorum mangonun faydalari.........anaaaa dedim adam bise biliyomusta konusuyomus.....
    tabi mango coktan cope gitmisti,,,,:hhh:

4. ARZUHAL

ARZUHAL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Sagol melegim ellerine saglik.
    Mangolu parfe de,pasta da cok güzel oluyor.Meyve olarak yiyemeyenler denesin bence.

5. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    emegıne saglık

Mangodan gelen mucize konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sebzelerle Gelen Mucİze..

Sebzelerle Gelen Mucİze..

ÜZÜM: Yaprakları ile yapılan ilaçlar kanamayı durdurur. Vücuda kuvvet verir. Sarılığı keser. İshali durdurur. İÇ BAKLA: İdrar yollarını temizler. Böbrek ağrılarını dindirir. Böbrek iltihaplarını giderir. Böbrek kum ve taşlarının düşürülmesine yardımcı olur. BAMYA: Kabızlık tedavisi ve barsakların düzenli çalışması için faydalıdır. BEZELYE: Taze ve donmuş olarak kullanılabilen bezelye B1, C...
  2. domuz pisliğinden gelen mucize....

domuz pisliğinden gelen mucize....

Bilim adamlarının son buluşu tıpta çığır açacak nitelikte. Domuz pisliğinden yaratılan ve deney aşamasındaki bir ilaç olan "Peri Tozu" kullanılarak, kaza eseri parmağının üst kısmı kopan bir adamın uzvu yeniden çıkarıldı. Sadece dört hafta içersinde kopuk uzvun yerine yeni bir parmak oluşurken dört ay içinde ise parmağın durumu eskisinden ayırt edilemeyecek kadar iyiydi. Parmağına...
  3. Doğadan gelen mucize; Yer Elması

Doğadan gelen mucize; Yer Elması

hamilelikte yer elması yer elmasının faydaları hamilelikte elmasının faydaları elması oyunları mucize yerler Yer elması mı? Hiç denemedim, nasıl bir şey, faydalı mı, neye benziyor?Demeyin..O kadar çok faydası var ki en kısa zamanda yemelisiniz. Sizde daha önce yer elması tüketmeyen takımdan mısınız yoksa? Bu yazımız hepinize ışık tutarak bu mucizevî sebzenin tüketilmesinin vücudumuz için ne...
  4. Yüz ve cit için Doğadan gelen mucize

Yüz ve cit için Doğadan gelen mucize

Buğday yağı cilt bakımı için kullanılabilcek mükemmel bir cilt bakım ürünü.Hücre yenileyici özellikte selülit için; yanık yara ve diğer cilt problemlerinde kırışıklıklarda etkili bir yağ. Ayrıca hassas ve yıpranmış saçlar için faydalıdır. Cilt lekeleri güneş lekeleri ve doğum lekelerini giderir. Yüzde vücudun diğer bölgelerinde rahatlıkla kullanılabilir.Buğday Yağının Faydaları : E vitamini ve...
  5. Sarımsak Sabunu ile gelen mucize

Sarımsak Sabunu ile gelen mucize

sarımsak sabunu Sarımsak sabunu evet yanlış duymadınız arkadaşlarım. Hani genelde yenilmesinden bile hoşlanmayanların olduğunu düşündükçe bunun sabunu nasıl olur iyi bir fikirmidir ? Nelere iyi gelir :D:D uzatmayalım bilgiler verelim. Kimyasal katkı içermeyen, iki bin derecede kaynatıldıktan sonra tahta kalıplarda iple şekil verilen organik sabunların, çok sayıda rahatsızlığa iyi geldiği...

Sayfayı Paylaş