gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Mangonun Yararları Nelerdir ?

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Mango Meyvesi faydaları Mango Yararları nedir

Tropikal meyvelerden biri olan mango meyvesinin vücuda sağladığı yararları , aşağıda ki makalemizden öğrenebilirsiniz melekler :)

Mango Ülkemizde En çok sevilen tropikal meyvelerin başında gelir. Karşı konulmaz bir tadı vardır.Kimsenin hayır diyebileceğini sanmıyorum.Mango sadece tadıyla değil, barındırdığı vitaminlerlede çok faydalıdır.

Bünyesinde C vitamini, A ve B vitamininin tüm türlerini içermektedir. Bu vitaminlerin haricinde Mango'da bol miktarda Beta Karotende bulunmaktadır. Beta karoten Cildin güzelleşmesini, çeşitli enfeksiyonların tedavisini vede gece görme zorluklarına karşı bağışıklık sistemini güçlendirir. Bunun yanında Mango potasyum, lif ve kuvvetli bir anti-oksidan deposudur.

Mangonun Yararları Nelerdir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dişler ne işe yarar?

dişler ne işe yarar?

dişler ne işe yarar diş ne işe yarar diş nedir Dişler sindirim sisteminin başında besinlerin ufalanıp parçalanmasına, koparılmasına yardım eder. kendini çevreleyen destek dokuları korur ve gelişmelerini sağlar. konuşmayı ve seslerin doğru bir şekilde çıkmasını sağlarlar. estetik olarak yüzle bir bütünlük içindedir.
  2. Isırgan Otunun yararları nelerdir

Isırgan Otunun yararları nelerdir

Isırgan Otunun Faydaları ısırgan otunun faydaları ısırgan otu ve faydaları Alternatif tıp tedavilerinde kullanılan şifalı bitkilerden ısırgan otu bitkisi ve faydaları ile ilgili bilgilerimiz şöyle melekler :) Bağışıklık sistemini güçlendirici ve kanı temizleyici özelliği vardır. Böbrek kumlarını dökmeye yardım eder. Balgam söktürücüdür. Boğaz ağrılarına iyi gelir. Kan yapıcıdır,...
  3. Hurmanın Yararları Nelerdir ?

Hurmanın Yararları Nelerdir ?

Hurmanın yararları nelerdir Hurmanın kullanımı Ülkemizde yetişmeyen hurma, insan sağlığına son derece faydalı özellikleriyle kutsal kitabımız Kur'an-ı Kerim'de dahi övülerek bahsedilmiştir melekler :) Bu kıymetli meyvenin faydalarını öğrenmek için makalemize bir göz atabilirsiniz :tik: HURMA: Besleyici değeri oldukça yüksek bir meyve olan Hurma, en temel vitamin ve proteinleri bünyesinde...
  4. Acaba Televizyonun Yararları Nelerdir

Acaba Televizyonun Yararları Nelerdir

Merhaba arkadaşlar evlerimizin olmazsa olmazı hayatımızın bir parçası olan Televizyonun Yararları Nelerdir bu konuda bana bilgi verebilir misiniz rica etsem
  5. az yemenin yararları nelerdir?

az yemenin yararları nelerdir?

Az yemek bildiğimiz mideye faydalı, rahat ve sorunsuz bir mide için gerekli. Bir de tabi kilo almıyorsun.Peki az yemenin başka faydaları varmı?

Sayfayı Paylaş