gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Mangonun Yararları Nelerdir ?

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Mango Meyvesi faydaları Mango Yararları nedir

Tropikal meyvelerden biri olan mango meyvesinin vücuda sağladığı yararları , aşağıda ki makalemizden öğrenebilirsiniz melekler :)

Mango Ülkemizde En çok sevilen tropikal meyvelerin başında gelir. Karşı konulmaz bir tadı vardır.Kimsenin hayır diyebileceğini sanmıyorum.Mango sadece tadıyla değil, barındırdığı vitaminlerlede çok faydalıdır.

Bünyesinde C vitamini, A ve B vitamininin tüm türlerini içermektedir. Bu vitaminlerin haricinde Mango'da bol miktarda Beta Karotende bulunmaktadır. Beta karoten Cildin güzelleşmesini, çeşitli enfeksiyonların tedavisini vede gece görme zorluklarına karşı bağışıklık sistemini güçlendirir. Bunun yanında Mango potasyum, lif ve kuvvetli bir anti-oksidan deposudur.

Mangonun Yararları Nelerdir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çamfıstığının Yararları Nelerdir

Çamfıstığının Yararları Nelerdir

Çamfıstığının Yararları Nelerdir Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda çamfıstığı nedir öğreniyor ve çamfıtığının faydaları hakkında da bilgiler ediniyoruz. Şimdi ilgili tüm misafirlerimizi bu sayfamıza davet ediyor ve sizleri bilgiler ile başbaşa bırakıyoruz. Çamfıstığı çam kozalaklarının içinden çıkarılır. Kuvvetli bir besindir. Çamfıstığının Yararları Vücuda enerji verir ve...
  2. Böğürtlenin Yararları Nelerdir ?

Böğürtlenin Yararları Nelerdir ?

Böğürtlen Faydası Böğürtlenin Faydaları Böğürtlen yararları nelerdir Özellikle reçeliyle gönüllerde yer eden böğürtlenin aynı zamanda şifalı bir bitki olduğunu biliyor muydunuz melekler ? İşte böğürtlen ve insan sağlığı için faydaları, kullanım alanları.. :tik: Böğürtlen; İdrar söktürür. Ayaklardaki şişlikleri indirir. Yüksek tansiyonu düşürür. Gözlerdeki zafiyeti giderir. Mesane...
  3. Marulun Faydaları yararları nelerdir

Marulun Faydaları yararları nelerdir

Marulun faydaları Marulun yararları Marulun kullanılışı Vitamin yönünden ne zenginmis.Bi cok derde ise deva.Allah yarattigi herseyi baska bir seye faydasi olsun diye özellikler vermis ne güzel... Marulun içeriğindeA, C, B, D, E vitaminleri ve Kalsiyum, demir, sodyum, bakır, iyot, fosfor ve çinko mineralleri vardır. Marul; Anne sütünü artırır. Sinirleri yatıştırır. Uykusuzluğu giderir....
  4. trisequens ne işe yarar

trisequens ne işe yarar

trisequens kullananlar lütfen bana söyleeyebilir mi adet olamıyorum doktorum verdi bunu bana nasıl kullanacam kilo aldırır diyorlar doğru mu bilgi verirseniz sevinirim lütfeeeen.
  5. Kış Lastiklerinin Yararları Nelerdir?

Kış Lastiklerinin Yararları Nelerdir?

Kışın eli kulağında. Aracıma kış lastiği taktırmak istiyorum ama fiyatlar da malum. Taktırsam faydalı olur mu, ne kadar olur ?

Sayfayı Paylaş