gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Mania a Potu

Konu, 'KLMN Melek Sözlük' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

Ender görülen ve oldukça az miktarlarda alkol kullanımının şiddetli saldırgan bir davranışla birlikte yoğun psikotik eksitasyona yol açtığı bir durumdur. Bilinç bulutlanması, hafif delüzyonlar ve hallüsinasyonlar mevcuttur. Bir saatten az ya da birkaç gün sürebilir. Birdenbire geçer ve hasta uykuya dalar. Genellikle şiddetli kişilik bozukluklarından mustarip hastalarda görülür. Bkz. Alkolizm

Mania a Potu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hadise pot kırdı

hadise pot kırdı

P { margin: 0px; } Son günlerde 'Deli Oğlan' şarkısıyla dikkatleri üzerine çeken Hadise, Ajda Pekkan'a iltifat edeyim derken baltayı taşa vurdu... Türkiye'de hangi sanatçıları beğendiği sorusu yöneltilen Hadise, öncelikle 'Sezen Aksu' dedi. Hadise daha sonra Ajda Pekkan'dan bahsederken Süperstar'ı övmek istedi ama yaş konusunda baltayı taşa vurdu: "Ajda Pekkan çok süper. Kadın kaç...
  2. hiç pot kırdınızmı??????

hiç pot kırdınızmı??????

Allah kimseye pot kırdırmasın. Gerçekten de bazı ortamlarda bir insanı pot kırmaktan daha çok mahcup edecek ne olabilir ki? Tiyatro sanatçısı bir arkadaşım anlatmıştı. 1970'li yıllar.. Bir arkadaşıyla sinemaya gitmek üzere sözleşmişler. Bizimkisi biraz gecikmiş. Filmin başlamasına saniyeler kala girmiş içeri ve ortalarda bir yerde oturan arkadaşını bulup soluna oturmuş. O ara...
  3. Obama'nın İlk Potu

Obama'nın İlk Potu

Obama'nın kırdığı pot, başkanlığa seçilmesinden sonraki ilk gafı olarak kayıtlara geçti. Obama daha koltuğa oturmadan ilk gafını yaptı. Bu aynı zamanda kayıtlara geçen ilk pot kırma. Eski başkanlarla konuştuğunu söyleyen Obama, bu sırada Nancy Reagan'ın eşinin başarısı için astrologlarla seans düzenlemesini dalgaya aldı. Genç başkan daha sonra durumu anlayarak Nancy'i aradı ve özür...
  4. Mania Gurme Topağacı

Mania Gurme Topağacı

212 - 241 53 83 Faks : 212 - 241 53 88 Yer : Teşvikiye Adres : Teşvikiye Mahallesi Ihlamuryolu Sokak Sokullu Apt. No:20 Dükkan No: 2 Nişantaşı Ücret : TLTL Kredi Kartı : Visa-Master Park : VAR Mania Gurme Topağacı İlk perakende satış noktasını bir gusto cenneti yaratmak hayali ile 2006 Mart ayında Topağacı, Teşvikiyede açan Mania Gurme, burada kendi adına ithal ettiği ürünlerin...
  5. Nasıl Pot Kırdım Ben :))

Nasıl Pot Kırdım Ben :))

slm kızlarrrrr:eller: ayy bidiğiniz gibi dün akşam kayınvalidemler geldi :D:D eşim işte olduğu için akşam ben ilgilendim onlarla :D:D bizim tokat yöresinde sasuk,sarsuk kelimesi kullanılır aslında sasuk demek tatsız tuzsuz demek :D:D eşimin dedesine sasuk derlermiş dolayısı ile annesinede sasuğun kızı derlermiş hahaha biz evde kendi aramızda eşimle hep şakalaşırdırk o bana sasuğun kızı ben...

Sayfayı Paylaş