gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Manikür French Nasıl Yapılır

Konu, 'El ve Ayak Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

tırnağa french nasıl yapılır french nasıl yapılır tırnak tırnak tırnaklara yapımı Tırnaklarınızı temizledikten sonra elinize yumuşatıcı bir krem uygulayın. Böylece elleriniz nemlendirilmiş, tırnaklarınız da canlandırılmış olur.

Tırnaklarınızı orijinal şekline sadık kalarak törpüleyin: Oval, kare veya yuvarlak.
    Yumuşak bir törpü kullanın, sert törpüler tırnakları bozar. "Git gel" şeklindeki törpülemeden kaçının. "Dıştan içe" doğru törpülemeye çalışın.

Dört yüzeyli bir törpüyle tırnaklarınızın çiziklerini yok edecek şekilde yüzeyini düzeltin.

Manikür çubuğunun ucuna (tahtadan yapılmış çubukları tercih edin) pamuk dolayarak oksijenli suya batırın ve tırnağınıza doğru uzamış olan etlerinizi iterek yumuşatın. Bir manikür pensiyle bu ölü etleri düzgünce kesin.

Manikürü, tırnaklarınıza kalsiyum bazlı bir kuvvetlendirici sürüp kurumaya bırakarak bitirin.

French

Manikür elleri son derece bakımlı gösteren bir manikür ve oje uygulama stilidir.

Tırnaklarınızı kısa ve küt olarak olarak törpüleyin.

Tırnaklarınızı kuvvetlendirmek ve ojenizin ömrünü uzatmak için bir kat renksiz kuvvetlendirici uygulayın.

Tırnağınızın beyazına (uç kısmına) bir kat beyaz mat oje sürün. Bu işlemin kolayca yapılması için kendinden yapışkanlı bir kağıtla tırnağınızın geri kalanını kapatabilirsiniz.

Bir pamuklu çubuğu hafifçe asetonla ıslatıp taşırdığınız kısımları temizleyin.

Uç kısımlara uyguladığınız beyaz ojenin tamamen kuruduğundan emin olduktan sonra, tırnağınızın tümüne pembe, bej veya açık mor gibi natürel renkte bir oje sürün.

Kurumaya bırakın ve diğer elinize geçin.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 26 Şubat 2015
  2. merve_69

merve_69 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Ce: Manikür French Nasıl Yapılır
    saolun efem..ellerinize saqLık

3. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Manikür French Nasıl Yapılır

paylaşım için teşekkürler.. emeğine saglıkkk :)

harikaa ya ben bi beceremiyorumm

4. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

sagol canım emegine saglık

5. melegimeren

melegimeren Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık paylaşım için teşekkürler canım

6. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

emeğine sağlık canım

7. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    emeğinize sağlık bende çok beğeniyorum ama yapamıyorum bilgiler için teşekürler

8. derdiqusel

derdiqusel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tam aradığm konu teşekkürler

9. filizzz

filizzz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    umarım bu sefer yapabilirim..tırnaklarımın yapısından sanırım bu türlü yapamıyorum hele küt hiç olmuo nasılsa :( ama çok çok tşk.ler paylaşım için..

10. burcums

burcums Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  11. SEVDAARSLAN

SEVDAARSLAN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    frenci yapıyorumda manikürüde bi yapsam çok süper olacak etlerimi yanlış keserim diye korkuyorum yoksa yaparım koaförlere servet harcıyoruz bunu bi öğrenirsem süper olacak frenci yapıyorum ama becerdim onu heheh :)

12. swetla

swetla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    herşey en ince ayrıntısına kadar tarif edilmiş süper

13. efsuni55

efsuni55 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Paylaşım için çok teşekkürler ama bu konuda yetenek lazım,o uçları düzgün boyamak imkansız:( benim gibi yeteneksizler için en iyi çözüm manikürcüler:))

14. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

manikür pedikür!

Çoooook teşekürler çoooooooooook yardımcı oldunuz bana ve ablama emeğinize sağlıkk :D :D :D

15. mor menekşe

mor menekşe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    işime yarayabilir tşkler

Manikür French Nasıl Yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mat Ojeli French Manikürü Nasıl Yapılır

Mat Ojeli French Manikürü Nasıl Yapılır

mat oje manikür nasıl yapılır resimli anlatım mat oje renkleri ojeler markaları Kızlar biliyorsunuz son günlerde mat ojeler çok moda oldu...Bana göre diğer ojelerden çok hoş duruyor ama fiyatları biraz uçuk mat oje fiyatına birkaç tane diğer ojelerden alabilirsiniz...Yada isterseniz bazı markaların oje matlaştırıcıları var onlardan alıp istediğiniz ojenin üzerine sürüp ojenizi...
  2. French (Fransız)  Manikür Nasıl Yapılır? (Videolu Anlatım)

French (Fransız) Manikür Nasıl Yapılır? (Videolu Anlatım)

fransız manikürü, french, nasıl yapılır, malzemeleri, video, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili Melekler, Rengarenk ojelerden ziyade , daha çok tercih edilen fransız manikürünü videolu anlatımla sizlere sunuyorum..Buyrun..:tik: http://www.youtube.com/watch?v=lZEcHil7kDs&feature=related
  3. Evde Manikür Nasıl Yapılır

Evde Manikür Nasıl Yapılır

Merhaba millet manikür seti aldım ama Evde Manikür Nasıl Yapılır bilmiyorum lütfen yardım edin.
  4. Evde Manikür Nasıl Yapılır ?

Evde Manikür Nasıl Yapılır ?

evde manikür evde manikür yapımı Güzel ve bakımlı olmak için illa ki güzellik salonlarında kuaförlerde vakit geçirmeniz gerekmiyor melekler :) Sağlıklı va bakımlı tırnaklar için manikürünüzü siz de evde yapabilirsiniz. Bu konuyla ilgili vereceğimiz bilgiler işinize yarayacaktır :tik: Eski ojeyi çıkartın. Bunun için bir pamuğa oje çıkartıcı döküp tırnağınızın üstünde 1 dakika...
  5. Susuz Manikür Nasıl Yapılır ?

Susuz Manikür Nasıl Yapılır ?

evde susuz manikür nasıl yapılır,susuz manikür nasıl uygulanır,susuz manikür yapmanın püf noktaları,susuz manikür yapmak için hangi malzemeler kullanılır,susuz manikür ne ile yapılır,susuz manikür yapma hakkında bilgiler Dış etkenlerden en çok eller etkilendiği için hızlı yaşlanmaya neden olur. Bu nedenle yaşlılık izlerinin ilk görüldüğü yer ellerimizdir.Bu kadar çok dış etkene maruz...

Sayfayı Paylaş