gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Manikür nedir nası yapılır

Konu, 'L-M' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Hayırlı ve huzur verecek haber ya da olaydır.Rüyada tirnaklarina manikür yaptirdigini görmek, alayise ve süse, gösterise çok merakli bir kimse olduguna delalet eder

2. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Manikür
    paylaşım için teşekkürler.. emeğine saglıkkk :)

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

paylaşımın için teşekkürler canım emeğine sağlık

4. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Paylasim icin tsk

Manikür nedir nası yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Manikür French Nasıl Yapılır

Manikür French Nasıl Yapılır

tırnağa french nasıl yapılır french nasıl yapılır tırnak tırnak tırnaklara yapımı Tırnaklarınızı temizledikten sonra elinize yumuşatıcı bir krem uygulayın. Böylece elleriniz nemlendirilmiş, tırnaklarınız da canlandırılmış olur. Tırnaklarınızı orijinal şekline sadık kalarak törpüleyin: Oval, kare veya yuvarlak. Yumuşak bir törpü kullanın, sert törpüler tırnakları bozar. "Git gel"...
  2. Makyaj nedir ne demektir nası yapılır

Makyaj nedir ne demektir nası yapılır

aşiriya kacildiginda suradi palyaco suradina donduren. az ve oz kullanildiginda ise cok etkileyen bir urun.
  3. Evde Manikür Nasıl Yapılır

Evde Manikür Nasıl Yapılır

Merhaba millet manikür seti aldım ama Evde Manikür Nasıl Yapılır bilmiyorum lütfen yardım edin.
  4. Evde Manikür Nasıl Yapılır ?

Evde Manikür Nasıl Yapılır ?

evde manikür evde manikür yapımı Güzel ve bakımlı olmak için illa ki güzellik salonlarında kuaförlerde vakit geçirmeniz gerekmiyor melekler :) Sağlıklı va bakımlı tırnaklar için manikürünüzü siz de evde yapabilirsiniz. Bu konuyla ilgili vereceğimiz bilgiler işinize yarayacaktır :tik: Eski ojeyi çıkartın. Bunun için bir pamuğa oje çıkartıcı döküp tırnağınızın üstünde 1 dakika...
  5. Susuz Manikür Nasıl Yapılır ?

Susuz Manikür Nasıl Yapılır ?

evde susuz manikür nasıl yapılır,susuz manikür nasıl uygulanır,susuz manikür yapmanın püf noktaları,susuz manikür yapmak için hangi malzemeler kullanılır,susuz manikür ne ile yapılır,susuz manikür yapma hakkında bilgiler Dış etkenlerden en çok eller etkilendiği için hızlı yaşlanmaya neden olur. Bu nedenle yaşlılık izlerinin ilk görüldüğü yer ellerimizdir.Bu kadar çok dış etkene maruz...

Sayfayı Paylaş